Stardium Fan cLub
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Stardium Fan cLub

En Büyük Stardium Fan Club'e hoşgeldiniz..

AnasayfaPortalliAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Gülçin GeneL

+39
cagla_gulcin
PEMB!Ş
gizosh
denizz
-_elif_-
Ekin [ECK]
beyzanur:gülcin
GÜLÇİN KOLİK
*ZeytiN*
özqHe
EKSODYA
eJem*
kevinkolik
fanx-bck
se-da
*-G-C-*
*C/ılgın*
{E&C}
LáLé!..
yammy
MeLiSa
BeSaa
TuBa{ErOşŞ}
-Eda-
BuSe
Green_Angel
Mel!s
sllep
esRa
CeReN
CeReNN {GüCCin}
ManYaxX_MeLisA-{GuCiN}
iReM
iLaYDa
Gülin_G
RoSeChİnA
C-Suay
[H]ManYaX_PeLiN
{GuLciN}ManYaGi_DeNiZ
43 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3  Sonraki
YazarMesaj
MeLiSa

Gülçin GeneL - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Gülçin GeneL   Gülçin GeneL - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Şub. 03, 2007 1:58 pm

GÜLÇİN ÇOOK ŞEKERSİN YHA SENİ SEVİORUM!! Very Happy
yammy

yammy

MesajKonu: Geri: Gülçin GeneL   Gülçin GeneL - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Şub. 03, 2007 10:01 pm

Gülçinim....
o kadar şirinsin ki ofh!! böle bi tatlılık.... görmedim wlla Very Happy sni çk sevorm! CİDDEN! Very Happy
iLaYDa

iLaYDa

MesajKonu: Geri: Gülçin GeneL   Gülçin GeneL - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Şub. 04, 2007 11:56 am

Meleğim, Şekertitom, Porselen Bebekim, Melek Lady'm...

Bu sıfatları daha sonsuza dek uzatabilirm. Çünkü sensizlikten oturup başka şey ya-pa-mı-yo-rum!!! Ve yapamayacağım sanırım. Sensiz geçirdiğim bir gün daha... Artık alıştım ama sensizliğe. Çünkü bir uğraş buldum sensiz geçen dakikalarımı saymak. Deli diyeceksin belki ama öyle canım... Birtanem sen benim için çok önemlisin biliyormusun. Sana bunu diyemedim yüzüne belki buradan okursun. SENİ SEVİYORUM HEMDE FERHAT'IN ŞİRİN'İ SEVMESİ GİBİ DAĞLARI DELECEK KADAR... Bunu yüzüne söyleyebilmeyi ya da bir arkadaşım vesilesiyle iletebilmeyi çok isterdim. Ama olmadı ne arkadaşlarım gidebildi ne de ben. Eğer İstanbul'da bir imza gününüz daha olursa gelmeye çalışacağım. Bu sefer mutlaka gelip seni görmeliyim meleğim. Bu gözlerim senin o nur yüzünle ışımalı... Ahh birtanem keşke adımı biliyor olsan. O bile bana yeterdi. Ama ümidimi kaybetmemeyi öğrendim. Umarım kaybetmeden görürüm seni. Akrabalarımı araştırıyorum son bir haftadır. Acaba seninle bir akrabalığımız var mı diye. İnşallah vardır da seni görmeye bir adım daha yaklaşırım meleğim... Aynı adaşım olan İlayda'nın Eren'i ile yakın olması gibi.. Bir falcı mevzusu vardı da =)) Neyse meleğim başını ağrıtmak veya zamanından çalmak istemiyorum. Tek istediğim seni buralarda çook özleyen v acayip seven birilerinin olduğunu bilmen..

ÇÜNKÜ SEN HER TÜRLÜ FEDAKARLIĞA VE HERŞEYE DEĞEN BİRİSİN. SENİ SEVMEYE LAYIK BİR KİŞİ OLDUĞUM İÇİN ÇOK ŞANSLIYIM AMA SENSİZ OLDUĞUM İÇİN DE ÇOK ŞANSSIZIM! SENİ KENDİMDEN BİLE ÇOK SEVİYORUM AŞKIM..!!!

İlayda...
LáLé!..

LáLé!..

MesajKonu: Geri: Gülçin GeneL   Gülçin GeneL - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Şub. 05, 2007 4:01 pm

GÜLCIN SENI COK SEVIYORUM YASAM KAYNAGIMSN SANA ASIGIM BIDENEM COK SÜPERSIN ICIMDE SONSUZ BI SEVGI VAR GÜLÜSÜNE BITIYORM BITANEM MELEK GIBISIN BIRICIGM SENI HEP SEVECEGIM BIKTIM SENSIZLIKZEN Neutral Crying or Very sad YAPAMIYORUM Crying or Very sad ! COK TATLISIN HERSEYINE BITIYORM ÖLÜRÜM SANA Crying or Very sad COK UZUN YOLLAR VAR ARAMIZDA BITANEM Crying or Very sad AH SENI BI GÖREBILSEM Crying or Very sad BILEMEZSIN COK SEVIYORUM SENI Crying or Very sad SARI SEKERM BEYAZ CIKOLATAM Crying or Very sad COK ÖZLÜYORM SENI Crying or Very sad
GüLLer kdr özeLsn..
Ükütüyo ßni her qeCe sensizLik..
LaLeLer kadar qzsLsin..
Cekemiyorum,Dayanamiyorm artik sensizLiqe..
Ille de sen,
Ne oLursa oLsn sen Herseym!..
LALE & GÜLCIN !
iLaYDa

iLaYDa

MesajKonu: Geri: Gülçin GeneL   Gülçin GeneL - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Şub. 06, 2007 12:58 pm

Birtanem,
Yine ben... Biliyorum sıktım artık sözlerimle ama ne yapayım sensizim bari burada dile getireyim sana olan aşkımı ve çook özel o sevgimi... Seni öpmeyi ve kokunu duymayı çok istiyorum. Keşke istemekle olsa. Bazen diyorum ki bana bir dilek hakkı verilse keşke. Tek dileyeceğim şey seni bir kez görebilmek olurdu heralde ya da kardeşin olabilirim Smile Keşke olsa meleğim... Sana meleğim diyorum çünkü sana yakıştırabileceğim tek ve özel sıfat bu senin isminin önüne gelince çok güzel duruyor. "Melek Gülçin" bak süper oldu Smile Zaten seni görsem iki çift kanat hediye edeceğim Smile Buraya gülücükler koyuyorum diye çok mutluyum sanma aşkım... Aslında o kadar mutsuzum ki bu mutsuzluğumu sana aktarmamak için gülücükler ardına sığınıyorum... Artık bir espri yapıldığında gülemez oldum. İçimde "mutluluk" denilen o şey artık kalmadığından etrafıma da gülücük saçamıyorum... Tekrar imza gününüz olsa da gidebilsem... Böyle diyorum ama biliyorum yine gidemeyeceğim... Ben var başından beri bu şansızlık eğer şanslı olsaydım burdaki her imza gününüze ve konserinize gelebilirdim. Kısmet diyorum ama bu kaderime boyun eğmek zorunda olduğumu bilmek bir yerde sonra koyuyor insana. Hatırlamıyorum buraya kaçıncıya yazdığımı... Her seferinde sanki ilk yazışımmış gibi hissediyorum ve ilk yazışımmış gibi ağlıyorum... Keşke beni öyle bir anda görebilsen de anlasan seni ne kadar sevdiğimi ne kadar aşık olduğumu Sad Meleğim, Birtanem nolur duy sesimi... Bu siteyi inlettim Gülçin'im diye bir sana duyuramadım sesimi!! İnşallah duyurabilirim artık... Bir okusan o kadar sevineceğim ki... Neyse Meleğim seni daha fazla sıkmak istemiyorum.

TEK BİLMENİ İSTEDİĞİM ŞEY SENİ CANIMDAN ÖTE SEVDİĞİM...

İlayda...
{E&C}

MesajKonu: Geri: Gülçin GeneL   Gülçin GeneL - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Şub. 06, 2007 3:23 pm

herkese katılıyorum o bnm kanatsız meleğim
*C/ılgın*

*C/ılgın*

MesajKonu: Geri: Gülçin GeneL   Gülçin GeneL - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Şub. 07, 2007 3:36 pm

Gülçin çok güzelsin sarı saçlarınla çok şekersin seni de çok seviyorummmm ve tatlısınnn
C-Suay
Moderatör
C-Suay

MesajKonu: Geri: Gülçin GeneL   Gülçin GeneL - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Şub. 08, 2007 12:15 pm

Gülçin sende çooookkk tatlısın hepsi grubundaki eren cemrem yasemin gibi Very Happy
iLaYDa

iLaYDa

MesajKonu: Geri: Gülçin GeneL   Gülçin GeneL - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Şub. 08, 2007 12:29 pm

Umutsuz dünyama doğup bana umut dağıtan güneşim...
Sana sayfalar dolusu şey yazdım, yazıyorum ve hep yazacağım. Çünkü sensizlikten yapacak uğraşım kalmadı. Devamlı seni düşünüyorum. Çılgınlık derecesine geldim, ölümden döndüm, başıma türlü şey geldi. Ama en kötüsü fırsatım olduğu halde gidemedim! Hep bir engel çıktı ve imza günlerinize gelemedim. Yakında olursa konser veya imza günü gelmeye çalışacağım. İnan annem ya da babam sorun değil. Sorun ortaya çıkan engeller. Onlrı aşmaya çalıştıkça daha kötü oldu pes ettim. Ama bunları konuşmak istemiyorum. Çünkü sen bunlara değersin. Şimdi evden çıkıyorum. Çıkmadan sana yazmak istedim tekrar. Tekrar sevgimi dışa vurmak istedim..

SEN BENİM KANATSIZ MELEĞİM, PORSELEN BEBEĞİM VE DÜNYAMI ÇEVRELEYEN OZON TABAKAM GİBİSİN!! SENSİZ BEN BİR HİÇİM!!

İlayda...
*-G-C-*

*-G-C-*

MesajKonu: Geri: Gülçin GeneL   Gülçin GeneL - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Şub. 08, 2007 10:06 pm

DESTANLAR DÖKTÜRMEYE GEREK YOK SADECE İKİ KELİME

SENİ SEVİYORUM...!!!
iLaYDa

iLaYDa

MesajKonu: Geri: Gülçin GeneL   Gülçin GeneL - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Şub. 09, 2007 4:32 pm

Seni seviyorum demek bazen yeterli olmuyor. Bunun için kelimeleri çoğaltıyorum meleğime... Anlasın onu ne kadar sevdiğimi, ne kadar önem verdiğimi ve her gün nasıl ağlayıp iç çektiğimi... Ona söylemek istediğim çok şey var 555 imza gününe de gitsem yine anlatamam ona olan sevgimi... Anlatmaya çabalasam bile ömrüm yetmez. Ömrüm yetse kelimeler bitmez... Her gün onu düşünüyorum onun özlemiyle ağlıyorum... Ahh meleğim ahh seni keşke hiç tanımasaydım da maraton hayatım devam etseydi.. Sen geldiğinden beri hiç hayat kalmadı bende maalesef... Seni görmeyi herşeyden çok arzuluyorum. Ama gerçek olmuyor bekliyorum bakalım ne zaman göreceğim??!! O günü iple değil halatla çekiyorum resmen... Seni görüp öyle ayrılmak istiyorum bu hayattan... Meleğim benim...

SENİN İÇİN HERŞEYİMİ FEDA EDEBİLİRİM!!! =(((

İlayda...
se-da

se-da

MesajKonu: Geri: Gülçin GeneL   Gülçin GeneL - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Şub. 09, 2007 5:02 pm

dünyada hiç bir şey doğrı değildir herşey yalan
ama bir gerçek war önümde duran
sen en güzel kalbe sahipsin
bilmeyeceksin göremeyeceksin
ama ben özlesemde dayanacağım
zorda olsa katlanacağım
gerekirse ağlayacağım
sen dünyanın eşsiz bir parçasısın
sen herşeyin en güzelisin
gerisi angarya
güneş wurdukça
çewre aydınlanırya
sen benim güneşimsin
sen gülünce karanlık dünyam aydınlanır
biliyorum seni asla göremeyeceğim göremesemde seweceğim
kalbimi bütün aşklar kapatıp
senin aşkınla yaşayacağım
sen olmassan
ben ne yapacağım
sadece karanlık bir uykuya yatıp kendimi boşluğa fırlatacağım
seni benden bir tek ölüm ayırır
eğer gülmessen mutlu olmassan
hayatım yine kararacak
sensiz bu hayatın anlamı ne olacak
kimse senin kadar tamamlayıcı olamaz
hayatımdaki boşluğu asla kapatamaz
senin kadar parçam kimse olamaz
sen benim herşeyimsin bebeğimsin gülümsün seni sewiyorum başka bir şey demiyorum
eğer sen ağlarsan ben ölürüm
bir saçının teline bir şey yapanı öldürürüm3sensiz ben hiçim bebeğim seni sewiyorum
başka ne diyeyim ki seni sewiyorum sewiyorum
güneşim sunny
çiçeğim flower
kalbim I love you
herşeyimmmmmmmmmmm
sana ölümüne tapan seda
not:3ayrıca bunu şimdi yazdım Very Happy Smile Laughing
{GuLciN}ManYaGi_DeNiZ
Baş Admin
Baş Admin
{GuLciN}ManYaGi_DeNiZ

MesajKonu: Geri: Gülçin GeneL   Gülçin GeneL - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Şub. 10, 2007 11:22 pm

Gülçinm seni deLi gbi seviyorm hmde çk
gsLerne bktığımda snki kLbim çıkajak
ztn seni grdüğümde kalbm çıkacak gibi oluyor
brde gözlerine baksam öLürm.!
Sana Ölüne tapıyorm
yazaçk söz kelime bulamıyorum sana çkımı anlatmaya
dün kara giittm dağlarda hakırdım sana oln aşkımı
bağırdım gülçinm sni seviyorm ölene kadr böyle kalacak sana tapıyorum diye tm dağlara adımızı yazdım ağaçlara kazıdım meleim
D&G yazdm hrtarafa karLr düzdü hç bişy yktu ama artq
sırf gülçin deniz yasıo meleimm tm ağaçlr doğa dağlar bisim aşkımısı duydu hpsi biliyrLr bn onLra anLtmıorm ama onLr
bni anLdıLr kmseye anLtamıorm sana oln sefgimi anLtmm da ztn
kLmeLr yetmiyor..!!sözckLer yetmiyor.!!cümLeLer yetmiyor..!
Sen bana yetmiyorsun çnkü sana doyamıyorum 1sn sora ösLüorm sana bitiyorum şuan sni düşünp sna yasrkn ağlıorm hr zmnki gibi sni o kdr çk sevyorm ki hç şiir yasamsdım ama sana oln
aşkımdan sora şiir yasr oldm sana Meleimm.!
sana yakında kvuşacağım ist geleceğim imza gnLerine gLmeye çLısjağım adandan ankaraya istye..!!SEnn için hepsi için Meleim
HerSey Senin HerSey Sizin için..!!
_GÜLÇİN_
Misafir

MesajKonu: Geri: Gülçin GeneL   Gülçin GeneL - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Şub. 28, 2007 2:07 pm

DÜNYALAR GÜZELİMSİN.SENİN ŞU SATIRLARA SIĞMAYAN AŞKIMI Bİ BİLSEN.KEŞKE BUNLARI GÖRSEN.SEN DÜNYADAKİ EN ŞEKER İNSANSIN.MELEKSİN. SENİ DÜNYALARDAN ÇOK SEVİYORUM!!!!!!!!TEK AŞKIM
iLaYDa

iLaYDa

MesajKonu: Geri: Gülçin GeneL   Gülçin GeneL - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Mart 10, 2007 1:34 pm

Aşkım seni çok özLedim... NoLur duy artık beni... Kokuna hasret qünLerden bıktım ben... Seni Seveni [beni] Sende Sev MeLeqim! =( Seni canımdan çok seviyorum!

İlayda'n Crying or Very sad

Asırlar geçsede eğilmez çınar.
Niceleri ölür kurumaz pınar.
Esrarlı gecelerin şanı kamer.
Şahit olsun ki seni seviyorum.

Karda yürüyüp iz bırakmayanlar.
Kelle koltukta canla oynayanlar.
Aşkın lugatına el sürmeyenler.
İbret alsın ki seni seviyorum.

Gözlerimi korla dağlasalarda.
Nefsime kör yalan atsalarda.
Arada ova da olsa dağlarda.
Aşkım inan ki seni seviyorum.

MeLeim sana tapıorm! Crying or Very sad

İlayda... Crying or Very sad
fanx-bck

fanx-bck

MesajKonu: Geri: Gülçin GeneL   Gülçin GeneL - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Mart 24, 2007 8:21 pm

sarıı şekeriiiiimmmm sesine bitiyorum süpersin gülçinnnn saçların felan manyqq Very Happy canım benim yaaa çok şirinsinnnn wala
kevinkolik

kevinkolik

MesajKonu: Geri: Gülçin GeneL   Gülçin GeneL - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Mart 28, 2007 6:38 pm

güzellik bu olsa gerek rubun bnce en sempatiğisin ve şirini yerims neii ben birtanem
eJem*

MesajKonu: Geri: Gülçin GeneL   Gülçin GeneL - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Nis. 01, 2007 6:27 pm

GüLçnmmmm Bebedm yaa Süper bi kiisLksn..Bbeis yuslm..Seni çoooooooooooooooooooq seviporum..Ölrm sana güseL gülüsLm..
ikidanem:lol:Seni canmdan çoq seviorum..seni o sapsarısn saçlarınıı asla unutmuycam..
eJJy..!!
eJem*

MesajKonu: Geri: Gülçin GeneL   Gülçin GeneL - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Nis. 01, 2007 6:27 pm

GüLçnmmmm Bebedm yaa Süper bi kiisLksn..Bbeis yuslm..Seni çoooooooooooooooooooq seviporum..Ölrm sana güseL gülüsLm..
ikidanem:lol:Seni canmdan çoq seviorum..seni o sapsarısn saçlarınıı asla unutmuycam..
eJJy..!!
EKSODYA

EKSODYA

MesajKonu: Geri: Gülçin GeneL   Gülçin GeneL - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Nis. 05, 2007 2:25 pm

kevinkolik demiş ki:
güzellik bu olsa gerek rubun bnce en sempatiğisin ve şirini yerims neii ben birtanem

yavaş yavaş sindire sindire yee kanka Very Happy Very Happy Very Happy
özqHe

özqHe

MesajKonu: Geri: Gülçin GeneL   Gülçin GeneL - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Nis. 05, 2007 3:58 pm

şekerimmm
iLaYDa

iLaYDa

MesajKonu: Geri: Gülçin GeneL   Gülçin GeneL - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Nis. 06, 2007 12:21 pm

"Kölem ol gel desen gelmem mi yar, uğrumda öl desen ölmem mi yar!..." İşte sana olan duygularımı açıklayan tek bir cümle!... Senin için gereken herşeyi yapabilirim hiç sorun değil!... Öl de öleyim, git de gideyim, yap de yapayım... Pembiş Papatyam =)) Seni herşeyden çok seviyorum birtaneciğim... Crying or Very sad

N’olur izin verme düşmeme,
Tut bedenimi, bırakma bir daha,
İzin verme kaybolmama.
Korkuyorum...
Hemde çok korkuyorum.
Sarıl bana, koru beni yalanlardan,
İzin verme yanlış insanların beni incitmesine.
Gözlerimi kapat gerektiğinde,
Görmemem için hayatın acımasızlıklarını.
Karanlığı uzaklaştır ruhumdan,
Benim ol...
N’olur yalnız bırakma beni
anılarımla..

iLaYDa'n... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
*ZeytiN*

MesajKonu: Geri: Gülçin GeneL   Gülçin GeneL - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Nis. 10, 2007 10:40 am

Seni çok seviyorum Gülçin..
GÜLÇİN KOLİK

GÜLÇİN KOLİK

MesajKonu: Geri: Gülçin GeneL   Gülçin GeneL - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Nis. 24, 2007 5:58 am

GÜLÇİNİM SANA İLK GÖRDÜĞÜMGÜNDEN BERİ AŞIĞIM

O GÜLÜŞÜNE BAKIŞINA ÖLÜRÜM

SENSİZ YAŞAYAMAM Bİ TANEM
SEN BENİM CANIMSIN
SARI ŞEKERİMSİN
TEK SEVDİĞİMSİN
AŞKIM
SARI LALEMSİN
MELEK YÜZLÜMSÜN
BEBEĞİMSİN CNM
SENİ HİÇ UNUTMAYACAĞIM
AŞKIMMMM!!!!!!!!!!!!!!

MesajKonu: Geri: Gülçin GeneL   Gülçin GeneL - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Nis. 29, 2007 12:20 pm

gülçinim sana bitiyorum birde birgün söylediğin beyzacım seni çok seviyorum sen benim en büyük fanımsın dediğini hiç unutmuyorum

Gülçin GeneL
2 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3  Sonraki
 Similar topics
-
» Sizden Hepsiye KlipLer
» Onur GeneL
» Murt GeneL
» EREN GENEL