Stardium Fan cLub
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Stardium Fan cLub

En Büyük Stardium Fan Club'e hoşgeldiniz..

AnasayfaPortalliAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

EREN GENEL

+42
kardeleneren
hazal
YosHy_ciXX
gizosh
EREN_koliq
-_elif_-
Ekin [ECK]
eJem*
[E]Manyax_Ayshe
fanx-bck
_elif_
elif
TuBiS
*C/ılgın*
Zeynep
{E&C}
LáLé!..
bebiko
yammy
MeLiSa
BeSaa
Şirine
Rumeysa
Gizem
iReM
TuBa{ErOşŞ}
diloshe
cminik
-Eda-
BuSe
Green_Angel
Mel!s
CeReNN {GüCCin}
NaZoO{{ebes}}
CeReN
mela
SuCaR-E
RoSeChİnA
NAGİŞ
C-Suay
{GuLciN}ManYaGi_DeNiZ
[H]ManYaX_PeLiN
46 posters
Sayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki
YazarMesaj
[H]ManYaX_PeLiN
Baş Admin
Baş Admin

EREN GENEL Empty
MesajKonu: EREN GENEL   EREN GENEL Icon_minitimePaz Ocak 28, 2007 9:02 pm

Eren-m hakkında burda biLdikLériisi yasabiLirsns..!Konuyu dağıtmadan yasın uyarı istémiyorsanıs..!!

Eren-m..Meleim..Tanrıcam..Sana bu yasıları yasarken seni düsündüüm için bil elim ayaım titriyor..Sensizlk çok zor..Bunu anlatmkda çok zor..Yapamıorm Sensz..Ama pes etmek yoqq..Çnkü eer pes edersm birdaha seni hych qrememm.. Senin için kalkıp senin için yatıyorm..Heryerde konumsn..Sokakta, serviste, arabda, okulda, spor salonunda heryerde dinliyorm seni..Sesini 1 dakika duymazsam o dakika bana zehir zıkkm oluyo.. Hayatımın her dakikasısın anlamısın.. Evet ya sen busn..Sen bir meleqqsn yok yok sen tanrıcasn yok ya sen bnm herseymsn anlatamıorm bunu bebeim.. Şuan bu yasıyı yasrkn ellerm acaip titrediqi icn kısaltmalar kullanıorm.. Sensz bir dakika bile gecirmk istemiorm..Ama buna mahkumum.. Meleqq ötesi karısımımsn..Simdi bu yasıyı bitrsem iyi olur..Yoksa Siteye sığması mümkn değil yasımn..Sana TAPIYORM..Bunu kmséyé anLatamam kmse anLayamasda zaten..!!

By: HéPsiMaNyaX_PéLiN
https://stardiumfan.probb.fr
{GuLciN}ManYaGi_DeNiZ
Baş Admin
Baş Admin
{GuLciN}ManYaGi_DeNiZ

EREN GENEL Empty
MesajKonu: Geri: EREN GENEL   EREN GENEL Icon_minitimePtsi Ocak 29, 2007 8:22 pm

Eren seni çok Seviyorum çok şekersin YeşiL FısTığım..!!Cool

Eren Çok $eker ve çox TatLısn bitnm...!!
C-Suay
Moderatör
C-Suay

EREN GENEL Empty
MesajKonu: Geri: EREN GENEL   EREN GENEL Icon_minitimeÇarş. Ocak 31, 2007 1:30 pm

Eren çok güzelsin seni çok seviyorum Smile
NAGİŞ
Moderatör
NAGİŞ

EREN GENEL Empty
MesajKonu: Geri: EREN GENEL   EREN GENEL Icon_minitimePerş. Şub. 01, 2007 4:27 pm

Eren

Sen benim herşeyim gözümden bile sakındığım, tek varlığımsın.Sana sevgimi nasıl göstermeye çalışsamda olmadı beceremedim.Yapamadım aslında yaptım senden gülücükler, öpücük göndermeler, el sallayışlar, elimi tutmalar, selam göndermeler, güzel sözler, teşekkürler kazandım.Ama bu bana yetmedi.Çünkü bunların haricinde daha el salladığın, teşekkürler, selamlar, güzel sözler gönderdiğin, güldüğün, elini tuttuğun, öpücükler gönderdiğin kızın adını bile bilmiyorsun.Belkide adını biliyor,yüzünü hatırlamıyorsun.Belkide yüzünü hatırlıyor, adını bilmiyorsun.Ama sen beni tanımasanda, ben seni kendimden bile daha çok seviyorum ve sevmeye devam edeceğim.Allah izin verirse de en kısa zamanda senin yanına gelip seni bir kez daha görüp, beni bu sefer unutmaman için elimden geleni yapacağım söz veriyorum..!
Öyle özledim ki seni gözlerimde yaş kalmadı..! SENİ SEVİYORUM demeye dilimde tüy kalmadı...Ama yılmak yok yola devam.. !SENİ ÇOK SEVİYORUM..! Öyle bir sevgi ki bu anlatılmaz yaşanır.Sana olan sevgimi bir BEN bir ALLAH bilir Eren..! Birde gözyaşlarım...
Sensiz geçen ne gün; gün gibi ne ay; ay gibi ne yıl; yıl gibi hepsi anlamsız hepsi bomboş.Canıma tak etti bu ayrılık..!
Ayrılık diyorum çünkü seninle aynı şehirde bile olsam bazı nedenlerden dolayı gelemiyorum yanına…
Allah kahretsin ki gelemiyorum işte.Hergün bu acıyla yaşıyorum.Zaten başka çarem yok yaşamak zorundayım…Çünkü YEMİNLİYİM..!Yemin ettim senden vazgeçmeyeceğime ve ömrümün sonuna dek seveceğime ve bu yemin hiç bozulmayacak.Mezara kadar bozmayacağım.Sana söz veriyorum.Sözümü tutacağım çünkü eğer tutmazsam benim bir anlamım kalmayacak bir hiç olacağım çünkü hayatımda sen olmayacaksın bu yüzden sözümü tutup Senden Asla Vazgeçmeyeceğim..!

SENİ ÇOK SEVDİĞİMİ SAKIN UNUTMA...
SENİ ÇOK SEVEN FANIN;-Nagehan (Nagiş)-

En son NAGİŞ tarafından Çarş. Eyl. 24, 2008 6:10 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
http://www.erenbakici.tk/
RoSeChİnA
Moderatör

EREN GENEL Empty
MesajKonu: Geri: EREN GENEL   EREN GENEL Icon_minitimePerş. Şub. 01, 2007 4:31 pm

EREN yaşadığım sürece 2. askım olarak kalacaksın Wink
SuCaR-E

EREN GENEL Empty
MesajKonu: Geri: EREN GENEL   EREN GENEL Icon_minitimePerş. Şub. 01, 2007 4:50 pm

Erenn Birtanem!! Hayatımın anlamısın.Işığımsın! Herşeyimsin.Seni herşeye ve herkese rağmen HERŞEYDEN ÇOK SEVECEĞİM!! İlk günkü sevgimden hiç birşey azalmadı! Aksine çoğaldı sana olan aşkım! Sana aşığım Eren AşıkKkKkk!!!
mela

mela

EREN GENEL Empty
MesajKonu: Geri: EREN GENEL   EREN GENEL Icon_minitimePerş. Şub. 01, 2007 5:04 pm

[/b][b]eroşum hayatım seni çok seviyorum.biricik kumral aşkitom seni dünyalara değişmem k.aşkitom.muck muck kalbimin 2. yarısı Razz
CeReN

EREN GENEL Empty
MesajKonu: Geri: EREN GENEL   EREN GENEL Icon_minitimePerş. Şub. 01, 2007 8:20 pm

erenim bitanem
karamelim
yeşil çimenim kumral fıstıım seni de çok seviyorum Very Happy
NaZoO{{ebes}}

NaZoO{{ebes}}

EREN GENEL Empty
MesajKonu: Geri: EREN GENEL   EREN GENEL Icon_minitimePerş. Şub. 01, 2007 8:26 pm

Eren benim DoĞa KRaLiÇeM , BeBiKoM , MeLeĞiM
O bnm dünyamın herşeyi
Ayy cnm ben onu çok seviyorummm
Aşkımmm
Ebes im ben Ebes
Anladın Sen Onu...

En son tarafından Perş. Şub. 01, 2007 9:16 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
http://ghepsim.probb.fr
CeReNN {GüCCin}

CeReNN {GüCCin}

EREN GENEL Empty
MesajKonu: Geri: EREN GENEL   EREN GENEL Icon_minitimePerş. Şub. 01, 2007 9:09 pm

cnm bnm seni çok seviyorummm Very Happy
Mel!s

Mel!s

EREN GENEL Empty
MesajKonu: Geri: EREN GENEL   EREN GENEL Icon_minitimeCuma Şub. 02, 2007 8:14 am

eren abla süpersin seni çoook ama çooook seviyorum konserde ben ağlarken senin bana bakıpta güldüğünü hiiç unutamayacağım!...seni canımdan da çoook seviyorum!aşkııım Sad
Green_Angel

EREN GENEL Empty
MesajKonu: Geri: EREN GENEL   EREN GENEL Icon_minitimeCuma Şub. 02, 2007 8:26 am

Aşkım Meleğim Bitanem Canımın İçi Yaşama Sevincim suyum havam kalbimin tek sahibi
İyilik Perim sensiz geçen bi saniyem benim ölümüm gibi oluyo sesini duymamak beni çok korkutuyo seni çoook seviyorum bitanem Sad
BuSe

EREN GENEL Empty
MesajKonu: Geri: EREN GENEL   EREN GENEL Icon_minitimeCuma Şub. 02, 2007 9:26 am

Çimenimm cok qüzelsn 2. askımm
-Eda-
Moderatör
-Eda-

EREN GENEL Empty
MesajKonu: Geri: EREN GENEL   EREN GENEL Icon_minitimeCuma Şub. 02, 2007 9:54 am

Bilirmisin geceler ne kadar uzun gelir bekleyenlere
Hele o beklenenler vazgeçilmezlerdense..

Doğan güneşi bana doğsa, her mutluluk beni bulsa,
Bütün dünya benim olsa sensiz hayat yaşanmıyor

Sen bazen en zifiri karanlık gecemin güneşi,
Sen bazen yaşanacak hayatın cesaret verecek mutluluk yanı,
Sen bazen ve her zaman sevgimin tek nedeni...

Şu an hayatta olmamın çok güzel bir nedeni var,
Bu nedende yüreğimdeki sensin..

Belki dünya için önemli olmayabilirsin ama,
Biri için dünyalar kadar önemlisin.
[H]ManYaX_PeLiN
Baş Admin
Baş Admin

EREN GENEL Empty
MesajKonu: Geri: EREN GENEL   EREN GENEL Icon_minitimeCuma Şub. 02, 2007 9:59 am

Erén-mm..Ben seni kocaman bir yürekle sevdim. gözlerim değil, yüreğimdi seni gören. Sen damarlarımdaki kana karışıp geldin,oturdun yüreğime. Bir başka yerde olamazdın zaten. Sen, benim en değerli yerimde,yüreğimde olmalıydın, orada kalmalıydın yeshy yapraqm Sad Çok sevgiye ev sahipliği yapan bu yürek,ilk kez bu kadar kolay kabullendi seni. Herhangi bir konuk değildin artık. Bu yüzden ne ağırlama faslı vardı,ne de uğurlama mLéimm. O yüreğin gerçek sahibiydin sn Erén!! $imdi kışa giriyoruz ya...Ben dört mevsim baharı yaşadım seninle. Çiçek açtın yüreğimde. Gökkuşağı zayıf kaldı, senin renklerin karşısında .Taze bir yaprak gibi yeşildin.Seni severken dünyayı da sevdim ben, insanları da...Kendime bile dar gelirken,içinde herkese yer olan bir hayatın sahibiydim artık n EREN-m..! En kızgın, en tahammülsüz olduğum anlarda bile, seni düşünmek yetti bana. İçimdeki sevinç yüzüme yansıdı,güldüm. Beni güldüren senin sevgindi ve ben kaygısız, içten gülüşün ne demek olduğunu, nasıl güzel bir şey olduğunu anladım seninle. Crying or Very sad Her şeye rağmen sevdim seni. Güçlüydüm ve aşamayacağım hiçbir zorluk yoktu. Koca bir kente, koca bir ülkeye kafa tutabilirdim. Sen elimden tuttuğunda patlamaya hazır bir volkan gibi hissederdim kendimi. Menzil sendin ve ben o menzile ulaşmak için önüme çıkan her şeyi yok edebilirdim. Sana ulaştığımdaysa sakin bir göle dönüşürdüm. Ve o göle bir tek sen girebilirdin. Sad Sevdim ve hayrandım da... Her halin çekti beni. Duruşunu ,uyumanı, gülmeni, kızmanı, şaşkınlığını, saflığını, kurnazlığını, çocukluğunu, olgunluğunu sevdim sesini de sevdim suskunluğunu da. Küçük oyunlarını, kaprislerini, sitemlerini, korkularını sevdim. Seni ve doyumsuz sevgini,’uçarı’ sevgini anlatacak kelime bulamadım çoğu zaman. Sığmadın cümlelere ve hiçbir cümle seni yeterince tarif edecek kadar derin olmadı.Seni severken yorulmadım. Çünkü sen yaşam kaynağıydın..Hérşymdn EREN..!! Her gün yenilendim. Seninle çoğaldım,büyüdüm. Eksik kalan neyim varsa tamamladın.
Ölmeyecektim;çünkü, sen ölmezliğin ta kendisiydin...SANA TAPIORM..!!EREN !! Sad

En son tarafından Cuma Şub. 02, 2007 10:09 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
https://stardiumfan.probb.fr
cminik

cminik

EREN GENEL Empty
MesajKonu: Geri: EREN GENEL   EREN GENEL Icon_minitimeCuma Şub. 02, 2007 10:06 am

imza gününü asla ve asla unutamayacaım eren sen belki bni çoktan unuttun ama ben seni ve imza gününü ASLA unutamam..!!!
diloshe

diloshe

EREN GENEL Empty
MesajKonu: Geri: EREN GENEL   EREN GENEL Icon_minitimeCuma Şub. 02, 2007 10:17 am

ErNiiiim sna tpyrm..snn kdr bu dnyda km gsll?..
Sen benim meleim,yasam sevincim,hayatımın anlamı,yasam kaynagim,HERŞEYİMSİN sni cnmdan cok seviyorum....
24aralıkda süperdin skn bni untmA..
Bnde sni ölsemde untamam zTn..
Erenim Bizi ÖLÜM BİLE AYIRAMAZZZ Sad
TuBa{ErOşŞ}

TuBa{ErOşŞ}

EREN GENEL Empty
MesajKonu: Geri: EREN GENEL   EREN GENEL Icon_minitimeCuma Şub. 02, 2007 2:13 pm

Yine kalbimde bir burukluk
Yine seni özlüyor bu can
Hasretinle yanıyor...
Kül olmaktan korkuyorum
Sana olan bu sonsuz sevgimden...
Kimselere anlatamıyorum sevgimi
Sözler düğüm oluyor...
Anlamıyor kimse acılarımı
Bilmiyor kimse senin için yanıp tutuşan bu kalbi
Hiç kimse bilmiyor...
Seni ne çok sevdiğimi bir BEN bir de ALLAH biliyor!!!...

---------------------------------------------------------------------------
Hasretinle dağları deleceğim
Bu aşkla kendime geleceğim
Bir ömrüm daha olsa inan
Yine bir tek seni seveceğim!!!...

---------------------------------------------------------------------------
Seni Benden Ancak Ölüm Ayırır!!!...
SeNİ HeRşEyDeN ÇoK SeiYoRuM MeLeğiM!!!..
Mel!s

Mel!s

EREN GENEL Empty
MesajKonu: Geri: EREN GENEL   EREN GENEL Icon_minitimeCuma Şub. 02, 2007 2:14 pm

Ne seni unutmak gibi bir çabam var, nede aşkını körükleyen bir rüzgar, ne seni görmeden durabilecek kadar güçlüyüm nede seni kırmaya dayanacak bir kalbim var...

Süpersin Eren abla!..Umarım yakında üye olursun siteye!...Very Happy

______

seni bana veren ALLAH'A şükürler olsun!...
iReM

EREN GENEL Empty
MesajKonu: Geri: EREN GENEL   EREN GENEL Icon_minitimeCuma Şub. 02, 2007 2:49 pm

eren ablacm kac gndr ne yassam die dusunuorm ama bisi bulamiorm en iisi icimden geleni yasmak o an ne dusunuosm smdi solıyım ne dusundugumu basit ama

SENİ SEVİYORUM...!
Gizem

EREN GENEL Empty
MesajKonu: Geri: EREN GENEL   EREN GENEL Icon_minitimeCuma Şub. 02, 2007 3:00 pm

Eren çok güzelsin canım...Seni çok seviyorum.2. aşkımsın Very Happy
Rumeysa

Rumeysa

EREN GENEL Empty
MesajKonu: Geri: EREN GENEL   EREN GENEL Icon_minitimeCuma Şub. 02, 2007 3:06 pm

ANlatamıyorum bu aşkı...Bilmiyorum...Dökemiyorum sayfalara...Ama bildiğim tek şey var ''EREN''...Aşığım,Tapıyorum,Herşeyden çok seviyorum,tek özelim! Kimse bilemez bu aşkı ! bir Ben bir Allah bilir...!
Seninle Yaşıyorum...Yanlız sEninle yaşıorum!Hergün Allah'a dua ediyorum ellerim yukarı acık bi şeklde...''tekrar...ve takrar...ve takrar kavuşmak için Eren'e....Kendi kendime oturup sana söz veriyorum...''SÖZ veriyorum ERen'den vazgeçmiyeceğiM''...Kapatıyorum gözlerimi,gözlerimin önünde gözlrin...anlayamassın seni nasıl özledğimi...Ölüyorum hasretinle...Aklıma geldiğin an gözlerim doluyor...Albümünüzü dinlerken,sesini duyunca diken diken oluyor tüylerim!özellkle ''su akar denizine kavuşur,Deniz okyanusuyla buluşur...''deyince sen...Sana zarar gelmesine göz yumamam!kendimi suçlu bulurum...Sen olmadan yaşayamam ! neFes alamam!NEfesimsin...Herşeyimsin benim...Sen bana kendim olmayı,hayatı HERŞEYİ öğrettin....Sensiz ASLA ASLA ASLA VE ASLA !.... Crying or Very sad
Bn seni öyle seviyorum ki...Sen bile bilemezsin.Evet sen bile bilemezsin her gece ağlayan bu fanını...Seni seviyorum ölümüne bitanemm...
Bulmuşken seni bırakmammm Crying or Very sad Oooff off.Artık herşey bana çok acı geliyor...Sensizkenn!!!Yaşama sebebimsin sen bnmm.Kalbimin wazgeçilmezisiin!Bu kalp sana öyle vuruldu kiii...Ölümüne sevdiğim,taptığımm... Crying or Very sad

Bitanem,
Ölümüne seviorum seni!!!
Her zamanda seveceğim!!!
Seni kimsenin sevemediği kadar seviyorum!!
Öyle seviyorum ki,sen bile inanamazsın...
Rumeysa&Eren
http://www.iwannaforum.com/hepsi_muzik1
Şirine

EREN GENEL Empty
MesajKonu: Geri: EREN GENEL   EREN GENEL Icon_minitimeCuma Şub. 02, 2007 6:43 pm

Sen benim HERSEYIMSIN..
Ve beni unutmayacağını biliyorum aşkım sen her zaman BIRTANESIN..
BeSaa

EREN GENEL Empty
MesajKonu: Geri: EREN GENEL   EREN GENEL Icon_minitimeCuma Şub. 02, 2007 9:40 pm

EREN'M!!
Erişebildiim kadar erişiorm sna!!Erişmk zor oluo be bitanem..Sen benden uzaktasın şuan..Duyamıosn sesimi..Blki de hissediosn ama snin ynında olmadıım içn,sna şuan dokunamadıım içn içim kan aalıoo..EREN'M..Sn çok güsllsn yhaa..Aalamk istiormm!!Sni çokk ösledm MeLeim yhaa Crying or Very sad Yne gelicm snin yanına..Sen bna bakıcksn bn snaa!!Doamıorm sna meleiimm!!Ashhkmm..Sna her ne kdr uzk olsmda Kalbimn her yernde sn warsn!!Her yanım sn dolu!!Ama bn sni isterdm yanmda BİTANEM!!!EREN'Mmm hasrtt kaldm yha snaa!!Sesimi duyablsen kşkee!!Kşke duyurablsem sna sesimii!!Aşkmm!!Bitanmm unutma ne olrsa olsn sn bnm herşeimmsnn!! Sad
[H]ManYaX_PeLiN
Baş Admin
Baş Admin

EREN GENEL Empty
MesajKonu: Geri: EREN GENEL   EREN GENEL Icon_minitimeC.tesi Şub. 03, 2007 10:58 am

EreN..Bu a$kımı anLatamıyck kadar tapıom sana..asLa anLatamm asLaa..ßunu akLımn ucundn bLé qecrmedm NasıL yaparm anLatmayı..YıLLarım yetms ki bun yapmaya...Sana $iir KesnLkLe bn yasdm ..!!

MeLeK YüsLmé..

Herseym bdnm
Senss nparm bn
Ya$amn ufacık anLamı oLsa
$u an ztn yoktum bn..

Bdnm Bdnm
Nasıl qeLdm senss bu qnLéré bn
A$kınLa yandmm kLLére dndmm
Sana tapıorm bn..

Bebeim meLeimm
Sensiz qecmes qnLerm
qeL yanıma ßitir hasreti