Stardium Fan cLub
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Stardium Fan cLub

En Büyük Stardium Fan Club'e hoşgeldiniz..

AnasayfaPortalliAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Murt ßoz-u tanıyaLm..

5 posters
YazarMesaj
[H]ManYaX_PeLiN
Baş Admin
Baş Admin

Murt ßoz-u tanıyaLm.. Empty
MesajKonu: Murt ßoz-u tanıyaLm..   Murt ßoz-u tanıyaLm.. Icon_minitimePaz Ocak 28, 2007 10:02 pm

Yakışıklı, iyi bir ses : Murat Boz

Yakışıklı, çekici, karizmatik, iyi bir ses... Ama o 'Mecnun Olamıyor.' İşte Murat Boz... Önümüzdeki günlerde 'Aşkı Bulamam Ben' isimli single çalışmasıyla ortalığı kasıp kavurmaya hazırlanan Murat Boz'u aslında hepimiz yakınen tanıyoruz.

Yıllardır Tarkan'ın vokalistliğini yapan Murat Boz 'artık sıra bende' diyor. Bugüne kadar birçok reklam müziği seslendiren, Hepsi grubuyla 'Yalan' isimli parçalarında düet yapan ve kendini bugünlere hazırlayan Murat Boz, karşımıza ilk olarak Stardium/Sariev etiketi altında piyasaya sürülecek olan single çalışması 'Aşkı Bulamam Ben' ile çıkıyor. Söz ve müziği Nil Karaibrahimgil imzalı 'Aşkı Bulamam Ben' in aranjesi ise Ozan Çolakoğlu’na ait. Ayrıca single çalışmasında iki adet de remix versiyonu bulunan 'Aşkı Bulamam Ben', yaza damgasını vurmaya hazırlanıyor.

Murat Boz single çalışmasının ilk video klibini 'Aşkı Bulamam Ben' isimli çıkış parçasına çekti. Video klibinde Türkiye’nin en iyi yönetmenlerinden 'Süleyman Yüksel' ile çalıştı. Klipte Murat Boz’a üç Brezilya’lı ve üç tanede Çekoslavak model eşlik etti. Çekimleri on dört saat süren video klip için seçilen mekan Film Sokağı Stüdyoları oldu.

Single çalışmasından kısa bir süre sonra Stardium Muzik/Sariev etiketi altında albüm çalışmasını da piyasaya sürecek olan Murat Boz, çok heyecanlı. Albümünde Türkiye’nin önde gelen müzisyenleriyle çalışan Murat Boz ayrıca kendi imzasını taşıyan parçaları da yorumladı.

En son tarafından Perş. Şub. 01, 2007 9:53 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
https://stardiumfan.probb.fr
Nihan

MesajKonu: Geri: Murt ßoz-u tanıyaLm..   Murt ßoz-u tanıyaLm.. Icon_minitimePerş. Şub. 01, 2007 7:13 pm

evt albümü spr umrumda deilsin şarkısı nı çok seviyorum yarın kral tv de 14:30 yeni klibi çıkıo şarkı güsel Very Happy
C-Suay
Moderatör
C-Suay

MesajKonu: Geri: Murt ßoz-u tanıyaLm..   Murt ßoz-u tanıyaLm.. Icon_minitimeSalı Şub. 06, 2007 11:16 pm

İkinizede teşekkürler
özqHe

özqHe

MesajKonu: Geri: Murt ßoz-u tanıyaLm..   Murt ßoz-u tanıyaLm.. Icon_minitimeSalı Nis. 03, 2007 2:05 pm

ewt tşklR
muratbozzz

muratbozzz

MesajKonu: Geri: Murt ßoz-u tanıyaLm..   Murt ßoz-u tanıyaLm.. Icon_minitimePerş. Ocak 03, 2008 12:01 pm

nası tatlı bi adam şu murat yaa bi insanın sesi fiziği ve tipi bu kadarmı mükemmel olur

Murt ßoz-u tanıyaLm..
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Murt GeneL