Stardium Fan cLub
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Stardium Fan cLub

En Büyük Stardium Fan Club'e hoşgeldiniz..

AnasayfaPortalliAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

HEPSİ Kenan Doğuluya Vokal mı Yapacak ?

+11
tugce_cmr
Rumeysa
MeLiSa
EsMeRkIz
Mel!s
iReM
Gizem
BuSe
NAGİŞ
{GuLciN}ManYaGi_DeNiZ
[H]ManYaX_PeLiN
15 posters
YazarMesaj
[H]ManYaX_PeLiN
Baş Admin
Baş Admin

HEPSİ Kenan Doğuluya Vokal mı Yapacak ? Empty
MesajKonu: HEPSİ Kenan Doğuluya Vokal mı Yapacak ?   HEPSİ Kenan Doğuluya Vokal mı Yapacak ? Icon_minitimePaz Ocak 28, 2007 8:45 pm

http://www.michaelshow.net/news.asp?haber_no=3465

ark..lar bu haberi gördüm bi umut blki inş...olur... Wink
https://stardiumfan.probb.fr
{GuLciN}ManYaGi_DeNiZ
Baş Admin
Baş Admin
{GuLciN}ManYaGi_DeNiZ

MesajKonu: Geri: HEPSİ Kenan Doğuluya Vokal mı Yapacak ?   HEPSİ Kenan Doğuluya Vokal mı Yapacak ? Icon_minitimePaz Ocak 28, 2007 8:52 pm

sqL peloshm
NAGİŞ
Moderatör
NAGİŞ

MesajKonu: Geri: HEPSİ Kenan Doğuluya Vokal mı Yapacak ?   HEPSİ Kenan Doğuluya Vokal mı Yapacak ? Icon_minitimePerş. Şub. 01, 2007 4:53 pm

kenen doğulu istemiumuş www.hurriyet.com.tr burda yazıodu Wink
Birinciliği rüyamda gördüm

Cenker TEZEL

Eurovision şarkı yarışmasında bu yıl ülkemizi temsil edecek olan Kenan Doğulu, yarışmada birinci olacağını rüyasında gördüğünü açıkladı. Hazırlıkları hakkında fazla bilgi vermeyeceğini söyleyen Doğulu, "TRT bana konuşma yasağı getirdi" dedi.

EUROVISION şarkı yarışmasında bu yıl ülkemizi temsil edecek olan Kenan Doğulu, hazırlıklarının tüm hızıyla sürdüğünü açıkladı. Acele etmeden, içine sindire sindire çalıştığını belirten ünlü müzisyen, bu arada yarışmada birinci olacağını rüyasında gördüğünü açıkladı. Doğulu, "İyi bir derece bekliyorum ama belki daha iyisi de olabilir. Birinci olacağımı rüyamda gördüm" dedi. TRT ile dayanışma içinde yarışmaya hazırlandığını söyleyen genç şarkıcı, "Daha fazla bilgi veremeyeceğim çünkü, TRT bana yarışmayla ilgili olarak konuşma yasağı getirdi" dedi. Gazetecilerle sohbetinde kendisinin yarışma esnasında sahnede tek başına şov yapacağını ifade eden ünlü popçu, "Bazı haberlerde çıktığı gibi benimle birlikte ne başka bir grup ne de Hepsi Grubu şov yapacak" diye konuştu.

bunlar yazıodu Crying or Very sad
http://www.erenbakici.tk/
BuSe

MesajKonu: Geri: HEPSİ Kenan Doğuluya Vokal mı Yapacak ?   HEPSİ Kenan Doğuluya Vokal mı Yapacak ? Icon_minitimeCuma Şub. 02, 2007 1:11 pm

YaAaa NeDeN hEpSii...!!!
Gizem

MesajKonu: Geri: HEPSİ Kenan Doğuluya Vokal mı Yapacak ?   HEPSİ Kenan Doğuluya Vokal mı Yapacak ? Icon_minitimeCuma Şub. 02, 2007 2:46 pm

saolun ya aslında olsa çk iyi olucaktı ama...

neyse cnm hepside tecrübe kazanınca kendileri katılır ve 1. olur Laughing
iReM

MesajKonu: Geri: HEPSİ Kenan Doğuluya Vokal mı Yapacak ?   HEPSİ Kenan Doğuluya Vokal mı Yapacak ? Icon_minitimeCuma Şub. 02, 2007 3:17 pm

bnce hepsi katilmasn cnku katilirsa we ii bsari elde edemesse msla athenayi ornek weriorm onlar gbi karizmasini cizdirince ortadan kaybolblr herkes bzm gbi dusunmuo ama katilirsa ii bsari elde edeblr onuda dsnmek lasm...
Mel!s

Mel!s

MesajKonu: Geri: HEPSİ Kenan Doğuluya Vokal mı Yapacak ?   HEPSİ Kenan Doğuluya Vokal mı Yapacak ? Icon_minitimeCuma Şub. 02, 2007 4:05 pm

öf ya hyr vokal fln yapsın n ya ben kenan doğuluya gıcığım ööö ya inş. yapmas ya offf:(he tmm haberi okudum da yapsın yapsın:D
EsMeRkIz

MesajKonu: Geri: HEPSİ Kenan Doğuluya Vokal mı Yapacak ?   HEPSİ Kenan Doğuluya Vokal mı Yapacak ? Icon_minitimeCuma Şub. 02, 2007 10:58 pm

kesin bişi yok sanırım ama kzıların fikirlerini çok merak ediyorumm
MeLiSa

MesajKonu: Geri: HEPSİ Kenan Doğuluya Vokal mı Yapacak ?   HEPSİ Kenan Doğuluya Vokal mı Yapacak ? Icon_minitimeC.tesi Şub. 03, 2007 11:00 am

aynen bnde kızların fikrini merak ediorum Laughing .......
BuSe

MesajKonu: Geri: HEPSİ Kenan Doğuluya Vokal mı Yapacak ?   HEPSİ Kenan Doğuluya Vokal mı Yapacak ? Icon_minitimeC.tesi Şub. 03, 2007 11:55 am

Bence kabul etmezler..!! Yanne inş. olmazz
Rumeysa

Rumeysa

MesajKonu: Geri: HEPSİ Kenan Doğuluya Vokal mı Yapacak ?   HEPSİ Kenan Doğuluya Vokal mı Yapacak ? Icon_minitimeC.tesi Şub. 03, 2007 12:29 pm

Arkadşalar vokal fln yok!Aklınızdan çıkarın kendi ağzıyla söyledi."Bazı haberlerde çıktığı gibi benimle birlikte ne başka bir grup ne de Hepsi Grubu şov yapacak" diee
http://www.iwannaforum.com/hepsi_muzik1
tugce_cmr

MesajKonu: Geri: HEPSİ Kenan Doğuluya Vokal mı Yapacak ?   HEPSİ Kenan Doğuluya Vokal mı Yapacak ? Icon_minitimeC.tesi Şub. 03, 2007 3:23 pm

inş. gruphepsi vokal yapar
hepsi fan

MesajKonu: Geri: HEPSİ Kenan Doğuluya Vokal mı Yapacak ?   HEPSİ Kenan Doğuluya Vokal mı Yapacak ? Icon_minitimeSalı Şub. 06, 2007 3:57 pm

yaaa yapsın ne güzlll iştee bölecee kenan doğuluyla birlkte HEPSİyide ttanımş olcklar(tanıyolar ama olsn)bzdee bölece HEPSİyi seyredebiliczzzz Very Happy
iLaYDa

iLaYDa

MesajKonu: Geri: HEPSİ Kenan Doğuluya Vokal mı Yapacak ?   HEPSİ Kenan Doğuluya Vokal mı Yapacak ? Icon_minitimePerş. Şub. 08, 2007 12:28 pm

iReM demiş ki:
bnce hepsi katilmasn cnku katilirsa we ii bsari elde edemesse msla athenayi ornek weriorm onlar gbi karizmasini cizdirince ortadan kaybolblr herkes bzm gbi dusunmuo ama katilirsa ii bsari elde edeblr onuda dsnmek lasm...

doğru diosn cnm...
_delisi_manyag

MesajKonu: Geri: HEPSİ Kenan Doğuluya Vokal mı Yapacak ?   HEPSİ Kenan Doğuluya Vokal mı Yapacak ? Icon_minitimeÇarş. Şub. 14, 2007 8:53 pm

NAGİŞ demiş ki:
kenen doğulu istemiumuş www.hurriyet.com.tr burda yazıodu Wink
Birinciliği rüyamda gördüm

Cenker TEZEL

Eurovision şarkı yarışmasında bu yıl ülkemizi temsil edecek olan Kenan Doğulu, yarışmada birinci olacağını rüyasında gördüğünü açıkladı. Hazırlıkları hakkında fazla bilgi vermeyeceğini söyleyen Doğulu, "TRT bana konuşma yasağı getirdi" dedi.

EUROVISION şarkı yarışmasında bu yıl ülkemizi temsil edecek olan Kenan Doğulu, hazırlıklarının tüm hızıyla sürdüğünü açıkladı. Acele etmeden, içine sindire sindire çalıştığını belirten ünlü müzisyen, bu arada yarışmada birinci olacağını rüyasında gördüğünü açıkladı. Doğulu, "İyi bir derece bekliyorum ama belki daha iyisi de olabilir. Birinci olacağımı rüyamda gördüm" dedi. TRT ile dayanışma içinde yarışmaya hazırlandığını söyleyen genç şarkıcı, "Daha fazla bilgi veremeyeceğim çünkü, TRT bana yarışmayla ilgili olarak konuşma yasağı getirdi" dedi. Gazetecilerle sohbetinde kendisinin yarışma esnasında sahnede tek başına şov yapacağını ifade eden ünlü popçu, "Bazı haberlerde çıktığı gibi benimle birlikte ne başka bir grup ne de Hepsi Grubu şov yapacak" diye konuştu.

bunlar yazıodu Crying or Very sad

hayret bisi kenan dogulu istemiomus tobe tobe onlardan iisini mi bulcak bi de onun zevki icn olmadı amerikadan danscı fln getirelim Evil or Very Mad Mad Exclamation
BuRaK__[Y]

MesajKonu: Geri: HEPSİ Kenan Doğuluya Vokal mı Yapacak ?   HEPSİ Kenan Doğuluya Vokal mı Yapacak ? Icon_minitimePerş. Şub. 15, 2007 10:37 pm

Bence büyük ihtimal olcak çünkü Sezen Aksu önermiş Kenan Doğuluya

HEPSİ Kenan Doğuluya Vokal mı Yapacak ?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-