Stardium Fan cLub
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Stardium Fan cLub

En Büyük Stardium Fan Club'e hoşgeldiniz..

AnasayfaPortalliAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

$ikayetler

+12
özqHe
TuBiS
EKSODYA
iLaYDa
C-Suay
KaİnAt_GüSeLiM
{GuLciN}ManYaGi_DeNiZ
Mel!s
iReM
Rumeysa
-Eda-
[H]ManYaX_PeLiN
16 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
özqHe

özqHe

$ikayetler - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: $ikayetler   $ikayetler - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Nis. 03, 2007 2:56 pm

ya ben bişi diem ZÜLAL in 8 mesajı var ama mod neden!!!
busemanyax

busemanyax

MesajKonu: Geri: $ikayetler   $ikayetler - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Nis. 03, 2007 3:18 pm

bende dicektim 8 mesajlamı olunuyo
özqHe

özqHe

MesajKonu: Geri: $ikayetler   $ikayetler - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Nis. 03, 2007 3:21 pm

yoo hyR o biras özelmiş ben örendim!! buse
busemanyax

busemanyax

MesajKonu: Geri: $ikayetler   $ikayetler - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Nis. 03, 2007 3:22 pm

hıııı tamam ozamaman
scream_jojuk

scream_jojuk

MesajKonu: Geri: $ikayetler   $ikayetler - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Nis. 05, 2007 8:58 pm

allaha şükür bi şikayetimiz yoq Razz peehh=)
yaseminihan

yaseminihan

MesajKonu: Geri: $ikayetler   $ikayetler - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Nis. 21, 2007 8:05 am

AyNeN YhA KaRdEsIm...!!!LaF CaLmAiN Bn tAnCrCm aFrOdItIm dIoDuM...CaLmIsLaR
Ekin [ECK]

Ekin [ECK]

MesajKonu: Geri: $ikayetler   $ikayetler - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Mayıs 06, 2007 8:02 am

_delisi_manyag demiş ki:
Ankara Maxlandd:
gittim hepsi cıktı ben agladım sevincten cemre bana baktı senle ben elmanın iki yarısı derken beni gosterdi goz kırptı gulcin o zmn kazadan cıkmıstı oturdu kenara bende yardım kalabalıgı gittim yanına elini tuttum cemre geldi ben cemre abla seni cok seviyorum diye bagırdım o da saol canım dedi ama o sırada daha sarkı solemiolardı henuz sarkının adını soluodu yasemin sonra cemreye dediki CEMRE HAYRANINI ÖP dedi bunu yasemin söledi cemreye cemre geldi canım egilemem ama ver elini dedi elimi tutuu
Sezen Aksu Pepsi İzmr:
protokolde oturuyordum.cemre beni gordu hatırladı galiba ben bagırdım CEMRE SENİ COK SEVİYORUM Bİ TANEM diye cemre baktı sezen aksu dediki hadi bisi sole kızcaaza dedi cemrede saol canım bende seni dedi sonra yasemine bagırdım yasemin cemremden sonra seni cok seviyorum dedim sezen aksu yaseminede aynı seyi soledi saol canım dedi yasemin ondan sonra konser bitti gittik o gece rüyamda cemremi ve yoshyimi gordum
9 Subat İzmir İmza Günü (Penti):
simdi gittim bi bucuk saat gecti ben sıradayken sonra sıra bana geldii ben bayılıodum en basta yaseminim vardı geldim dediki CANIM BEN SİMDİ BU KARTI İMZALIYORUM dedi EN SON İMZALANAN KART ERENDE ONDAN AL dedi cunku onlerindeki kartlarından alıp alıp imzalıolardı bi de en basta koruma dediki elimde poster vardı bunları imzalamıolar dedi bende HMM dedim nese yaseminden sonra cemrem vardı gittim durdum kızın onunde baktım baktım baktım sonra koruma geldi itti beni gulcine tam bakıodum bakma ve yuru dedi erenin yanına gittim eren abla mrb dedim mrb dedi ondan sonra alıyım mı eren abla dedim al dedi aldım imzalı kartımı elimde cemreme mektup vardı eren abla bende mektup vvar melegime yazdım dedim oda melegin kim dedi cemrem dedim bana ver ben cemreye veriim dedi vede annem o sırada mektubum melegimin elindeyken resm cekmis
Telefon Knusması (Maxlandd konserinden sonra ama digerlerinden once)
Cemre:Alo mrb cnm ben cemre
ben:mrb cemre abla cok heyecanlandım (aglıorum)
cemre:aglama canım bak sesimi duydun
bn:hele sukur
cemre:toplantıdaydık cıktık sana kart imzaladık yarın vercez postaya
bn:cok saol cemre abla
cemre:ereni veriim mi
ben:ver cemre abla

eren:mrb
ben:mrb eren abla
eren:kac yasındasın
ben:11
eren:o yas grubundakilerle konusoruz zaten hep Very Happy
ben: Very Happy
eren: albumumuzu dinliomusun canım
ben: evet eren abla hep dinliorum
eren:gulcini ister misin
ben:olur
eren: (biraz beklettikten sonra:D) canım gulcin gitmis
ben: hmm tmm olsun cemreminnnnnnnnnnnn ve senin sesini duydum yeter bana
eren: by...by... canım

bu kullanıcı benim anımı çalmış cemreye de söledm kendisini kafana takma dedi ama bu kadar hırsız olunmaz cemreyede sorun benim anım bu

$ikayetler
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2