Stardium Fan cLub
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Stardium Fan cLub

En Büyük Stardium Fan Club'e hoşgeldiniz..

AnasayfaPortalliAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Yasemin GeneL

+42
YosHy_ciXX
wisnelikekm
Eliz1174
gizosh
İrOsH
-_elif_-
Ekin [ECK]
yaseminihan
yoshy mania gökçe
özqHe
eJem*
fanx-bck
EKSODYA
angeL1993
éJéM
*C/ılgın*
BuRaK__[Y]
C-Suay
{E&C}
LáLé!..
*_$eYmA_*
KaİnAt_GüSeLiM
melosh
MeLiSa
BeSaa
Gizem
-PıRıL-
BuSe
Green_Angel
Mel!s
CeReNN {GüCCin}
aydilge
Rumeysa
CeReN
Nihan
-Eda-
LeYLa
RoSeChİnA
dailyhero
!ÖzGe!
{GuLciN}ManYaGi_DeNiZ
[H]ManYaX_PeLiN
46 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3  Sonraki
YazarMesaj
BeSaa

Yasemin GeneL - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Yasemin GeneL   Yasemin GeneL - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Şub. 02, 2007 10:05 pm

KIZIL IŞIĞIMM!!
4 güsll meleimden en küçüğü.. =) Çok şekersinn Işığım yaa.. =) Sn ışık weriosn bna.. Ondn ışığım diorm snaa..O gsell gülüşnle aydnlatıosn etrafımı..=)
BuSe

MesajKonu: Geri: Yasemin GeneL   Yasemin GeneL - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Şub. 03, 2007 11:56 am

Seni öleene ddek seweceqim..!! Nolur cevap yaz..!!Sana ölüyorum bitaneemmmmmmmmmmm[/b]
MeLiSa

MesajKonu: Geri: Yasemin GeneL   Yasemin GeneL - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Şub. 03, 2007 1:53 pm

CeReN demiş ki:
yaseminim
bende seni çok seviyorum dier herkes gibi
meleim prensesim kızıl meleim kainat güselim
kirazım mor menekşem seni çok seviyorum senin doğdum ben seninle var oldum ben seninleyim uzakta olsanda elimi kalbime koyduğumda sen ordasın biliyorum ve SENİ ÇOK SEVİYORUM meleim
aynenn snnnnn gbi düşünüom cnmm Crying or Very sad Crying or Very sad
BeSaa

MesajKonu: Geri: Yasemin GeneL   Yasemin GeneL - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Şub. 03, 2007 4:39 pm

YASEMİN'M eer buraya giripte bu yazımı görürsen GÜLÜMSE.. =) gLmek sna ço..ook yakışıo!!Zatn sna herşey çok yakışıo IŞIĞIM.. =)
Mel!s

Mel!s

MesajKonu: Geri: Yasemin GeneL   Yasemin GeneL - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Şub. 03, 2007 5:32 pm

Askıııım yeter artıq bitsin bu hasret bitsin bu çile yha!....Sensiz yaşayamıyorum sen benim artıq nefesim gibisin sensiz bu dünya bana artıq dar geliyor anla!...Bebeğim!....Canımın içi.....
Yapamıyorum ben senin gibi hiç bir insana bu kadar hayranlık duymadım!...Ama sen farklısın!...Yaşama sebebim!...
Bana kalsa senin için seni bir kez görmek için dünyanın öbür ucuna bile giderdim!...Ama herkes beni gibi düşünmüyor!...Ne yazık ki!...Yapamıyorum işte görmüyor musun?...
Hayatım!...Herşeyim!...Sen yoksan ben eksiğim!....Sen benim canım ciğerimsin!...Ve hergün bunun farkına varıyorum!...
Ve her seferinde sensizliğin acısını yaşıyorum!....Ve artıq istesem de yapamıyorum!...Ve her zaman ki gibi;BU GÜN YİNE SENSİZİM!....Seni canımdan da çoook seviyorum!....Sad Crying or Very sad Sad Crying or Very sad
BuSe

MesajKonu: Geri: Yasemin GeneL   Yasemin GeneL - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Şub. 03, 2007 8:37 pm

Bebishm

Seni istiorum..!!Eqer bu yazımı görürsn ne mutlu bana inan snsiz 1 dk bile bana zor qelioo.. Senin için ölürümm sen herkesden güzel herşeyden özelsnnnn seni ölesiyee taprcasnaaaaaa sewiorm

Kızıl ateşim..!!Askhların en qüzelii..!!
-Eda-
Moderatör
-Eda-

MesajKonu: Geri: Yasemin GeneL   Yasemin GeneL - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Şub. 04, 2007 4:00 pm

En çok ne istiorum biliyormusun?
Rahat huzurlu ve mutlu ol..
En çok ne istiorum biliyormusun?
Nadide ellerinden tutup hayatıma sokmak...
Belkide bir öpücük kondurmak yanağına..
Ama alında en çok ne istiyorum biliyomusun?
Herzaman yanında olmasamda BENİ UNUTMA!!
melosh

MesajKonu: Geri: Yasemin GeneL   Yasemin GeneL - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Şub. 05, 2007 9:34 am

Yar severken ayrılmak kötü,
Aşkından acı çekiyorum,
Seni sevmek çok güzel,
Elini tutmak çok süper,
Meltemlere doğru yola çıkalım,
İstersen bırak elimi,
Ne olur unutma beni Exclamation Exclamation Nasılım amaa Very Happy Very Happy Laughing baş harfleri birleştirin görürsünüzz Exclamation Exclamation Laughing
KaİnAt_GüSeLiM

KaİnAt_GüSeLiM

MesajKonu: Geri: Yasemin GeneL   Yasemin GeneL - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Şub. 05, 2007 1:16 pm

GeCeMdE gÜnDüZüMdE sÖYlenmEmİ$ sÖzüMde… ASkIn YaNaR kOr gİbİ GöNLüMdE KaİnAt gÜsELİm..!!!I love you
RüYaMdA Dü$LeRİmDe… ı$IkSıN gÖsLeRiMdE…aDıN sAkLı NeFeSiMde!!!!!
Göslerimin ArDınA GiSLEmİşiM bEn SeNi..! SöZLEr ise YetMiOr AnlAtMaYa A$kIMı SanA…gEl GeL gEl Gel NoLur KaİnaT gÜsELim…!Sad Sad Sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Ku$LaRıN kAnAdINa.. rüZgAra.. DuMaNLArA… yÜkLeMi$İM bEn DeLi SeWGimİ!hAsReTİmi!!!ÖzLeMiMİ!!!!!!!!!...sÖzLeRiMi…Embarassed Embarassed
EllErİm UnuTsA gÖzLeRiM arAR..!
gÖzLeRiM uNuTsa yÜreğim yAnAr..!
İçiMee AyRıLık aCıSı dOLaR…!
BEniM a$KıMI UnuTaMaASıın..!
BiDaHA BölE a$K HiÇ bUlAmAssIN…I love you

MeLeİMM AnLa aRtIK biTmEk üZeREyİm BeLkİ De BiTTiiM…AMA $u Bi GeRcEeKİİ hAlA kalBiM aTıOO nEdeN mii Senİİ gÖrMeK sAnA SaRıLmaK nE KdR Cok sEwdiğİmİ koLaRıNda HaYKıRMaK 1 KeReCiKte olSA gÖsLeRiNiN iÇİne BaKaRaK kAiNaT GüSeLiM dİyEbİlmEk SaNa rUhUNa dOkuNabİlmEK KOllArINda sOn nEfEsİmi VeREbİlmEk iÇİn YaSıoRum KaİnAt GüSeLİM…!Crying or Very sad

“YaSeMiNuRSeL”====aDıMIZLA Bile YaKıoS oRtAlIğI ah B-TANEM Bİ KAVUSABİLSEM SANA….Embarassed Very Happy

BaZı SeYlErİ KANITLaYaN…SANA YaSeMiN’İm sadece SANA KAİnAt GüSeLiM dİyEn tApAn ÖtEsi hAyRANIN dEmEk As KaLıR faNlIgI Aşşmışşş KiŞİİ hAyAtInı SaNa AdAyAn bAzI şeylerden YaSeMiNi UgRuNa VaZgEcmİŞ ARTIK AMACII YaSeMiN olMuş KiŞİ NUrSEl…Embarassed Crying or Very sad

SeNi BİR ÖmüR BoYuu SewErkENN İçiMdE yAşIYaCaKsIn kAwUsaMAsam BİLE…Exclamation

KAİNAT GÜSELİİMM O bnmm hemde sadece bnmm.... flower
nasıll anlaytabilirimkii...YASMEİNİMİİ...İMKANSIZZ OLDUGUNUMU..YOKSAA NE KDR TATLI SİRİNN GÜSEL OLDUGUNUMU SAF MELEKİMM...
bildiiğğim tekkk bişeyy varrrr seniii kndimden herseyyden cokkk sewmem !!!!!!!!! ve bana koyanda ne biliomusun KAİNAT GÜSLEİMM...SANA dokunamamıs görememiş kavusamamısss olmam bitanemmmmmmmsinn!!! Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed
bn görmeden duymadan dokunamamdann sewdim seni...belkidee ötekilernden daha farklı ve imknasızzz büüükk birr ölümüne sewda... Crying or Very sad
http://grupente.masterdream.net
*_$eYmA_*

MesajKonu: Geri: Yasemin GeneL   Yasemin GeneL - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Şub. 05, 2007 6:15 pm

aşkım yaseminim seni gerçketen çoook seviyorum kalbimi sana adadım ben sensiz bir hayat düşünemedim kabus gibi!

Seni bir kes bile öpemedim sna bir kez bile sarılamadım aşkım ama sıcaklığını hep hissettim içimde...
BU BANA YETER YİNEDE...
AMA BAZEN KENDİMİ ÖLDÜRMEK İSTİODUM SNA BURDA VAROLDUĞUMU SENİ DELİLERCESİNE SEVDİĞİMİ BİLMENİ İSTİYODUM AMA BANA SENİNLE AYNI HAVAYI SOLUMAK BİLE YETİYODU EĞER KENDİMİ ÖLDÜRÜRSEM O HAVAYIDA SOLUYAMICAKTIM BUNA ASLA DAYANAMAZDIM BEN SENİ GÖRDÜĞÜM ANA KADR KİMSEYİ BU KDR DELİCE SEVMEMİŞTİM SENİN İÇİN HER ŞEYİ YAPARIM BİTANEM
....SENİ HAYATTIM BOYUNCA SEVİCEM BİRTANEM....
LáLé!..

LáLé!..

MesajKonu: Geri: Yasemin GeneL   Yasemin GeneL - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Şub. 06, 2007 3:36 pm

YASEMIN DÜYNA TATLISISN SNDE BIDENEM SENI SEWIYORM COK SEKERSN!
{E&C}

MesajKonu: Geri: Yasemin GeneL   Yasemin GeneL - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Şub. 06, 2007 3:41 pm

çok şeker ince ssli
C-Suay
Moderatör
C-Suay

MesajKonu: Geri: Yasemin GeneL   Yasemin GeneL - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Şub. 06, 2007 10:46 pm

çok tatlısın yasemin senide çok seviyorum

Yohy sende çoookk tatlısın sende bir prensesin
[H]ManYaX_PeLiN
Baş Admin
Baş Admin

MesajKonu: Geri: Yasemin GeneL   Yasemin GeneL - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Şub. 06, 2007 11:04 pm

Yoshymm..Hersymsn sde bnmm..!! mek qülü$Lü br meleksin sen..!
https://stardiumfan.probb.fr
BuRaK__[Y]

MesajKonu: Geri: Yasemin GeneL   Yasemin GeneL - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Şub. 06, 2007 11:44 pm

Uuzun Uuzun yazmaya gerek yok sen Herşeysin Herşeyin anlamı güneşi manası Sensin benim için yasmn
*C/ılgın*

*C/ılgın*

MesajKonu: Geri: Yasemin GeneL   Yasemin GeneL - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Şub. 07, 2007 8:15 am

Yohyim kızıl saçlım şekerim çok şirinsin tatlısın senide çok seviyorumm
éJéM

éJéM

MesajKonu: Geri: Yasemin GeneL   Yasemin GeneL - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Şub. 09, 2007 1:02 pm

Seni Yıldızlara Benzetiorm.
Onlar kadar Uzak.
Onlar kadar,
Erişilmessin,
Ama Bi Farkınız Var.
Onlar Bintane,
Sen Bitanesin MeLeüm:(
angeL1993

angeL1993

MesajKonu: Geri: Yasemin GeneL   Yasemin GeneL - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Şub. 10, 2007 7:48 pm

sensız bu hayat yasanmaz bebişim.. seni çok hemde çok sevıyorum.senınle gecırdığım o yaz gunlerı hala aklımda.
sana tapıyorum.sen benım gusl meleğimsin daıma aklımdasın
senı çok sevıyorum demem bıle benım için bır kısıtlama ondan dolayı sana senı sevdığımı anlatacak yol bulamıyorum.sensızlık ölüm olsa gerek bana.seniiiiiii delilerce sevıyorummm senı aslaa bırakmam bebişimmm.....
C-Suay
Moderatör
C-Suay

MesajKonu: Geri: Yasemin GeneL   Yasemin GeneL - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Şub. 27, 2007 6:39 am

Yohy senide çok seviyorum hepsi grubu gibi Smile
EKSODYA

EKSODYA

MesajKonu: Geri: Yasemin GeneL   Yasemin GeneL - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Mart 06, 2007 3:43 pm

yasemin seni çoooooooooook seviyorum ( napim aklıma başka bişe gelmedi)
fanx-bck

fanx-bck

MesajKonu: Geri: Yasemin GeneL   Yasemin GeneL - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Mart 24, 2007 8:18 pm

yoshyyyyy hepsimizin birbiricikiiii =D cok tatlısın yanımdaki varlık ağlıyo gene hep senin yüzünden Very Happy çok tatlısın yoshyyymmm seni sewiyoruuuummmm !!
eJem*

MesajKonu: Geri: Yasemin GeneL   Yasemin GeneL - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Mart 30, 2007 3:41 pm

Herseim..
Yine senszm napiim sensz..!!
hyattaki en kötü ölmden bter olan sey senszliiq benm için..
Seni herseimden hersedn çooooooooooo..q seviorum..
tahmn edilemz anlatılamaz...
kalbimin sahibi..
ahh beni bi duysann sana deliler gibi tapıorm tapmaqtn öte bebeim..
bitanem..
Sadeje sana tapıormm sadeje sana..
we senden asla wazgeçmijem ölümne sonsuza kdr sevijem tanrıcam..
seni hayatımdan bi an olsun çıkarmıjm..
sende beni tmm mı?=))Birckm..
sen çooq öselsn bende çooq ösel ve farrklı..
hayattaki en degerli warliqim..
sana tapıoyorm tapamqtn öte bisiy benm sevgm..
hayatımın anlamı...
hayatıma we yasamama sebebsn..
hayyataki en deerli gerçeksn sen..
çiçedm..
sonuna kdr senleym napiim bi kere sende tutuklu kalmısım..
bütün orqnlarımı sefqn kaplamıs..we kalbimi..
senden asla bıkmıjam..
YASEMİN..!!
Sana en derinden sölüorm sana deli qibi tapıormmm deli qibi seviorumm yasama se bebmm..
Meleq yuslm..
sunu asla unutmaki ölene deq seninleym bedenm yanında olmasa bile meleim..
Yoshym hep aklımdasn hiç çıkmıosn ebedien kalbimdesn..
Dünyam..
Sendeym ben..
Sana son kes diorum..
beni hayata baqlayan..
hayatımda teqsn..
Yasemin..
kalbimdesn en derinde..
seninleym..Hep senszliqtn alıorm ama ssen yoqsn bile bile Mad
eJem&Yoshy=Sonsuza Kadar...
özqHe

özqHe

MesajKonu: Geri: Yasemin GeneL   Yasemin GeneL - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Nis. 05, 2007 3:53 pm

ejem tmm ya anladık
yasemin benim B-taneM erkek olsam ona aşık olurdum heraldeee
yoshy mania gökçe

MesajKonu: Geri: Yasemin GeneL   Yasemin GeneL - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Nis. 08, 2007 8:08 am

yasminim yaşam kayneğımsın sen benimm hayatımda gördüğüm en güzel insansın sen senin bi gülüşünü görebilmek sna bi kere sarılabilmek içim herşeyimi veririmm naısl anlatsam böyle yaseminn diyincee!!Sad aşkmmm bebeimm btnmm die baırasım geliooo bi andaç yazmış arkadaşlar bna:) hepsi şöyle başlıo Yaseminn delisidir,Yoshy mania Hepsi için ölür bi kaç arkadaşımm Yasemini kıskanıorzz onu sevdiğin kadr bizi sewsen fln diolar=))canımın içi çok seiwormm seni yaa hayatın boyunca hep başarılı ol inş.=)=)=)zaten olcanda bn ynede söyliyim bi bi bi tanem:Dsççççççççs
eJem*

MesajKonu: Geri: Yasemin GeneL   Yasemin GeneL - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Nis. 08, 2007 3:39 pm

üFF Özr diLerm ama Saahannen:lol:Napsmda anLatamıorm askımı..
Su an inamıcksn ama aqLıorm çnk karsımda Senin rsmlern ve aklımda sen warsn..dmLa sornca bnde seviorm deysn askm..
asLında bunları bosuna yasıorm bosuna..sen yoqsn ki nbapsm yapiim sevqm anlatılamaz..Herseydn çoq seviorm seni...
SenszLq oFF basıma dert senn yoqLuqn..özge anLadıq diosn ama anlayamassn anlayamassn iste sevqimi su tırnaqm kdr biLe anLayamassn..kimse biLemez bi ben Bir ALLAH..ah bide Yasmnm..Sana Tapıorm..DeLi qibi..Ztn deLiLerdn öte..Tapmaqtn öte..Senden asLa wazgeçmicm..Heryerde Herseyde Sen warsn..
Senin içn saçının bi teq teLi içn herseimi werirm..
Seni Seviorummm..!!
Sunu unutma Kii senden öLsmde wazgeçmicm..Herbiseyine en küçk hücrene biLe DeLi qibi Tapıorm senin..eJem[YK]..!

Yasemin GeneL
2 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3  Sonraki
 Similar topics
-
» Yasemin ResimLer
» Murt GeneL
» EREN GENEL