Stardium Fan cLub
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Stardium Fan cLub

En Büyük Stardium Fan Club'e hoşgeldiniz..

AnasayfaPortalliAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

EREN GENEL

+42
kardeleneren
hazal
YosHy_ciXX
gizosh
EREN_koliq
-_elif_-
Ekin [ECK]
eJem*
[E]Manyax_Ayshe
fanx-bck
_elif_
elif
TuBiS
*C/ılgın*
Zeynep
{E&C}
LáLé!..
bebiko
yammy
MeLiSa
BeSaa
Şirine
Rumeysa
Gizem
iReM
TuBa{ErOşŞ}
diloshe
cminik
-Eda-
BuSe
Green_Angel
Mel!s
CeReNN {GüCCin}
NaZoO{{ebes}}
CeReN
mela
SuCaR-E
RoSeChİnA
NAGİŞ
C-Suay
{GuLciN}ManYaGi_DeNiZ
[H]ManYaX_PeLiN
46 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3  Sonraki
YazarMesaj
MeLiSa

EREN GENEL - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: EREN GENEL   EREN GENEL - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Şub. 03, 2007 1:49 pm

eren sni seviorumm .çok şekersin!!
Rumeysa

Rumeysa

MesajKonu: Geri: EREN GENEL   EREN GENEL - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Şub. 03, 2007 4:07 pm

Bu nasıl sevgi böyle!!!Bağlandım delicesineee!!! Crying or Very sad Tapıorumm sana.Bir gün tapmanında ötesine geçebilirimm.Hatta geçtim bilee!!! Crying or Very sad
Unutmak mümkün mü seni..bu kadar içime kazınmışken..Şu Rumeysa ismini her an duyman için dünyalarımı veririm! Crying or Very sad en güzel sevgilerim senin..öyle bi aşkla sevmek lazım ki seni,kraliçelerden daha güzel sevgilere layıksın sen ve ben seni böyle seviyorum ERen...Herşeyden çok seviyorum seni,o gülüşün benim hayatım tahmin edemezsin,ama şunu bilki HERŞEYİMSİN!.. Sana olan sevgim herkese duyduğum sevgiden öte emin ol..Kimsenin kalbimde senin kadar yeri yok emin ol,sana ait bu kalbim,bedenim..Herşeyimm!!Vazgeçmicm snden ömür boyu,cennetde bile yanında olucam ERen..Oraya layıksın çünkü!En güzel yerinde yaşamaya!Seni düşünüyorum sadece,kimse umrumda değil artık..Herşeyde önde geliosun,herşeyde!..Off!Bu kalbe sığmıor ki bu kadar sevgi,günüm gecem EREN EREN EREN..Herşeyde biraz değil herşey sensin...her lafımda her kelimemde mutlaka sen varsın emin ol buna..SANA TAPIYORUM EREN..Meleğim güzellik,kusursuzluk tanrıçam benim...
Unutmak öyle zor ki seni!..
Su içmemi,yemek yememi unutmam gibi bir$ey!
Sen anLa arTk!..Seni ne kadar sevdiğimi..
Ne kadar büyük bir aşkla bağlı olduğumu,
Seni görünce neLer hissettiğimi,ne ettiğimi anLa...
Üffff..ÖyLe çaresizim ki,hiçbir$ey benim derdime derman buLamaz artık!
RenkLeri senin sayende sevdim .. Önceden siyahtan başka renk tanımıodm yemin ederim,mesajlarım herşeyim renksizdi!
Hani yapmayın dedin ya .. Gökku$ığandan renkLiyim artık!
Bitanem .. Canımın ötesi, Rumeysa demişsin,keşke o Rumeysa kelimesini bnde duyabiLseydim Crying or Very sad
MiLyonLarca defa ERen'm seni çok seviyorum desem yetmez bana ..
ELLerim bile yoruLmaz emin oL ! Senin için herşeyi yapaRım BNnN !
Tam tamına 3 yıldırr haSreTinLe yanıoruumm!!!
Şu andaKi tek diLeim seni görMek,saNa saRıLmaK!!! Crying or Very sad Crying or Very sad

Rumeysa...
http://www.iwannaforum.com/hepsi_muzik1
BeSaa

MesajKonu: Geri: EREN GENEL   EREN GENEL - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Şub. 03, 2007 4:18 pm

E ren'm
R uhumu benden ayırn
E rişemediimsinn
N olrsa olsn mtlu olduum bir gün olack
M eleim o gün sna ulaştıım gün oluckk

SNİ ÇOK SEFİORMM ßİTANEM!!

EREN'M,Sen kalbimin biricik anahtarısın..ßu kalp sninle açıldı yenidn hayata..Sninle yeniden doğdm bn..Sninle yaşadım gnlerce..Hla yaşıorm ßitanem..İi ki warsn meleimm..Sn harikasnn..Sn tek wazgeçemediimsnn..Sn bnm Herşeimsnn..Sn bnm 1 numarmsn eRn'M...
yammy

yammy

MesajKonu: Geri: EREN GENEL   EREN GENEL - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Şub. 03, 2007 9:46 pm

Sana uzaktan bakıyorum. Sana bakmak inanılmaz mutlu ediyor beni. Sen
gidince aklım da senin peşinden sürüklenip gidiyor, yüreğim de..
Yanında biri mi var, ona bir şey mi söylüyorsun, onunla gülüyor musun..
içim yanıyor. Ama senden sonra gördüğüm o insan birden senden biri
oluyor. Senin baktığın her yer artık güzel, senin konuştuğun her insan,
özel oluyor. Sen
evine şu yollardan gidiyorsun. Ardından yürüyorum. Beni fark
etmiyorsun. Önünden geçtiğin evlere, gölgesinde yürüdüğün ağaçlara, her
gün bindiğin otobüse bakıyorum. Senin gözünle bakıyorum. Sen yokken de
o yollardan defalarca geçiyorum. Senin kokun, senin havan, senin auran
sinmiş havaya.. Sanki seni soluyorum. Akşamları ne yaparsın acaba? Sofraya oturduğun zaman yanında kimler
var? Hangi yemeği severek yersin, neyi sevmezsin? Kitap okur musun?
Hangi kitapları seversin? Ne tür filmlerden hoşlanırsın? Televizyon
izler misin? Gece sokağa çıkar mısın? Arkadaşlarınla en çok neye
gülersin? En çok kim kızdırır seni..Hangi futbol takımını tutarsın?Bilmeliyim. Senin hakkındaki bütün ayrıntıları öğrenmeliyim. Çünkü ben
de o filmlere gideceğim, ben de o dizileri izleyeceğim, ben de o
yemekleri seveceğim ya da nefret edeceğim. Bilmeliyim. Baştan kuruyorum
dünyamı. Seninle yaşamaya başlıyorum. Onca
kalabalığın içinde, karmaşık yaşamın ortasında eğer sen varsan daha
seni görmeden bir kuş gibi çırpınmaya başlıyor yüreğim. Bir ışık
çarpıyor yüzüme, bir sıcaklık yürüyor göğsümde. Anlıyorum ki sen
varsın. Sen ordasın. Sen gelmişsin. Bakmadan, başımı çevirip seni
görmeden varlığının farkındayım. Ey uzak uzak baktığım.. göz göze gelmeden, saçını okşamadan, değil bir
rüyayı bir cümleyi paylaşmadan sevdiğim sevgilim. Bir aşk filiz verdi,
fidan verdi, kök saldı içimde. Onu sana göstermek için ömrümü veririm.
:(

Seni Seviyorum!
[H]ManYaX_PeLiN
Baş Admin
Baş Admin

MesajKonu: Geri: EREN GENEL   EREN GENEL - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Şub. 03, 2007 11:01 pm

Eren-mm..!Taptm sana bikere..başkasına tapamam..DéLi dioLar bana..tanrcm..Sad Sana akıyorum, hiçbir şey bu akışı geri çeviremiyor. Çünkü sen her taraftasın sağımda, solumda, arkamda, karşımda .Ne yana dönsem ,ne yana yol almaya kalksam ulaşılacak her noktada sen duruyorsun EREN !!Sad .Sana akıyorum,çünkü senin yolunda yürüyorum. önüme çıkan hiçbir sapak, hiçbir kavşak ilgilendirmiyor beni.MELEİM..!! Crying or Very sad Yürümenin en zor olduğu yol bu belki de. Ama tozundan, toprağından, çakılından çalısından şikayetçi değilim ben bu yolun. Sana ulaşmak için attığım her adımla mutlu oluyorum.Sana akıyorum, çünkü hayatın kadar doğal sana akışım. Doğa her cinsin yaşayabilmesi için nasıl kurallar koymuşsa, benim yaşamamın da var olmamın da kuralı sensin.Sana akıyorum, çünkü sesinde cismin de kuşatmış durumda beni EREN..!!Crying or Very sad . Senin kuşatmana karşı savunma yapmıyorum. Kalemin bütün kapıları açık. Yıkıcı bir kuşatma olmadığını biliyorum. Böyle bir teslimiyet rahatsız etmiyor beni.Sana akıyorum,çünkü yüzüne, gözlerine, ellerine baktıkça kendimi görüyorum. sesine yüklediğin gizli anlamları çözerken hep kendimden bişey buluyorum EREN !!Sad .Sana akıyorum, çünkü paylaşacak daha çok şeyimiz var. Bugüne kadar paylaştığımız her şey, daha sonra paylaşacaklarımızın da habercisi. Hayatın herhangi bir yerinde bir çiçeği birlikte tutup, birlikte koklamak, sonra o kokunun bize verdiği hazla sıkı sıkı sarılmak istiyorum sana. Sana akıyorum, çünkü bir insanı ,beklentisiz, delice sevmenin ne anlama geldiğini biliyorum MELEİM !!Sad . Birini böyle seveceksem,bu sadece sen olmalısın.Sana akıyorum,çünkü seninle yaşamak sonu hiç gelmeyecek bir şölene benziyor. Bu şölenin tadını çıkarıyorum. Böylesine keyifli, böylesine eğlenceli bir şöleni yarıda bırakıp gitmek istemiyorum.Sana akıyorum, çünkü’ hayatın uslanmaz ruhusun sen. İşte ben bu ruha aşığım aslında. Seninle yenileniyorum, seninle yüreğime çöreklenmiş ne kadar kötülük varsa arınıyorum.Sana akıyorum, Bütün coşkumla...Sevgiye dair ne varsa benimle birlikte onlar da akıyor sana. Benim gibi coşkun bir denizi, aktığı yolu çok iyi bilen bir ırmağa çevirebilecek tek güç sendin. Orada kal .ayrılma yolumun üzerinden.Sana ulaşamasam da bu yolda olmak bile yeterli bana.Bunu asLa unutma her$ymm!!Sad SANA TAPIROM..!!TAPICAM..!! ASLA VAZGECMEM !!Crying or Very sad
https://stardiumfan.probb.fr
bebiko

MesajKonu: Geri: EREN GENEL   EREN GENEL - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Şub. 05, 2007 12:40 pm

eren seni çokkkkkkk seviyorum sana bayılıyorum çok güzelsin:))
LáLé!..

LáLé!..

MesajKonu: Geri: EREN GENEL   EREN GENEL - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Şub. 05, 2007 3:52 pm

Erenm Cok TatLisn Seni Cok SeviYoRm...!
{E&C}

MesajKonu: Geri: EREN GENEL   EREN GENEL - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Şub. 06, 2007 3:22 pm

sna byılıom eren
-Eda-
Moderatör
-Eda-

MesajKonu: Geri: EREN GENEL   EREN GENEL - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Şub. 06, 2007 4:17 pm

Arkadaslar..!Cok fazla gereksiz Post OLmus!Lütfen biraz kurallara dikkat edelim!Bizimde işimiz çok zorlaşıyor!Tek cümlelik msjlar göndermeyin lütfen!Bölümlerde bu kuralsızlıklar cok yapılmış!Bi süre Kilitlemek zorunda kalıcaz bu gidişlee!Lütfen Biraz Daha Dİkkat edeLiM..!

Bölüm SorumLusu
Zeynep

MesajKonu: Geri: EREN GENEL   EREN GENEL - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Şub. 06, 2007 9:04 pm

Eren Süpersin hastayım Sanaa
C-Suay
Moderatör
C-Suay

MesajKonu: Geri: EREN GENEL   EREN GENEL - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Şub. 06, 2007 10:40 pm

Hepsi grubundan biri olunurdaa sevilmezmi Very Happy (sevilir)
[H]ManYaX_PeLiN
Baş Admin
Baş Admin

MesajKonu: Geri: EREN GENEL   EREN GENEL - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Şub. 06, 2007 11:00 pm

Erenim BeNiM BiRicik SeVdüüm Söyle SenDen Ba$ka kimim var benmm

seni seviyorum diyenlere deil snn için alıyanlara inan eren'm bna inan yni

Gecenin karanlığında, güneşin ışığında,
Suyun damlasında, selin coşkusunda
Kimi yanımdasın kimi rüyamda
Ama hep aklımdasın seni çok seviyorum ERENİM

Bakışlar vardır insani ömür boyu ağlatan.
Yollar vardır aşılması güç olan.
Kalpler vardır acılarla parçalanan.
Ve insanlar vardır hiç unutulmayan.
Sanma beni sevipte bırakanlardan.
Benim sevgim mezara kadar olandan erenim

ßenim için seni görmek suya benzer
Seninle yasamak ise nefes almaya
Susuz üç gün yaşarım ama nefes almadan asla

Sana ne demeliyim bilmiyorum,
Güneşim desem güneş batıyor,
Hayatım desem hayat kısa,
Gülüm desem o da soluyor,
Sana canım demeliyim.
Çünkü bu can seninle yaşıyor....EREN!!

sen sen benim için sıcak bir güneşsin..
bugünlerim yarınlarım herşeyimsin benim..
göstermesin tanrım yaşatmasın bana
nefes bile alamam yokuluğunda ERENimm..
seni gerçekten çoookk seviorummm...
teksin bu dünyadaaa ve tek olarak kalacaksınn melekkk
yeniden kavuşmak ümidiyle...

Hani İMKANSIZ AŞK vardır ya..
Hani Sevenler KAVUŞAMAZ ya..
Bizim ki Böyle Değil...
Bizim ki Bambaşka..
Sen Birçok Şeyi Bana Yaşatarak Öğetiyosun..
Ağlamayı , Özlemeyi..
Kavuşamamayı..
Yeniden Ağlamayı , Yeniden Özlemeyi..
Sensiz Geçen Günleri Sayamam Artık..
Öyle Özledim ki...
Bizim Hikayemiz Artık Efsane Oldu..
Sensiz Geçen Bir Salise..
Sensiz GEçen Bir Saniye..
Sensiz Geçen Bir Dakika..
Sensiz GEçen bir Saat..
Sensiz Geçen Bir Gün..
Sensiz Geçen Bir Yıl Haram Bana.!!!
Sensiz Geçen Yıllarım Haram...
Seni Seviyorum...Kainat Güzelimsin..!!
Benden Başkası Seni Sevemez Demiyorum ...
Çünkü Herkes Sevebilir..
Ama Birileri Vardır..
Herkesten Farklı Sevebilir..!!

Sen;
Sarkılarımda kafiye,
Siirlerimde name;
Kabimde birtanesin.
Sen;
Sabahımın gün ışıgı,
Gecemin ay ışıgı
Gönlümün tek varlıgısın..
Sen sokakları tutkulu kılan kimsesiz,
Soğuk ve yağmurlu bir havada iliklerime kadar ıslanmak pahasınada olsa, Yağmur altında yorulmadan arayacağım tek insansın...

Seni sevdiğim kadar yaşasaydım; ölümsüzlüğün adını aşk koyardım...

Duyuyorum sana dokunamamanın ezikliğini yaşıyorum aşkın rezilliğini,inan bitanem yanımdayken çekiyorum en çok hasretini..

Bir gül olmak isterdim! Neden mi? Beni koparıp kokladığında vücudunun derinliklerine girip bir daha oradan çıkmamak için!!

Nasıl ki uzaktaki yıldız parlak gelirse insana, uzakta olduğun için tutkunum sana! Hani en güzel aşklar imkansız gelir ya insana, imkansız olduğun için tutkunum sana...

Sevmiyorum şu saatin sesini,akmasın dursun zaman.herşeyin bir öncesi ve sonrası vardır derler ya; YALAN. senden önce vardım belki ama aşkım senden sonra olmayacağım inan.

Eğer gökyüzü bir parça kağıt, deniz bir şişe mürekkep olsaydı yine de sana olan duygularımı yazmaya yetmezdi. Seni o kadar çok seviyorum ki...

Seni yıldızlara benzetiyorum onlar kadar uzak onlar kadar erişilmezsin ama bir farkın var onlar bin tane sen bir tanesin...

Ağzımın Tadı Yoksa, Hasta Gibiysem, Boğazımda Düğümleniyorsa Lokmalar, Buluttan Nem Kapıyorsam İnan Hep Güzel Gözlerinin Hasretindendir....

*C/ılgın*

*C/ılgın*

MesajKonu: Geri: EREN GENEL   EREN GENEL - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Şub. 07, 2007 3:42 pm

EREN seni çok seviyorum cemreden sonra seni çok seviyorum çok şeker ve tatlısınpelin kadar olmasada senide çok seviyorumm
[H]ManYaX_PeLiN
Baş Admin
Baş Admin

MesajKonu: Geri: EREN GENEL   EREN GENEL - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Şub. 08, 2007 12:00 am

Ne dil yeter seni anlatmaya
Ne göz kıyar sana bakmaya,
Ne ellerim dayanır sana dokunmaya,
Ne kollarım uzanır seni sarmaya
Hiç ömür yeter mi?

Bir sen daha bulmaya bitanesi...
Bir nasihat: Kendine dikkat et.
Bir rica: Sakın değisme!
Bir Dilek : Beni unutma.
Bir Yalan : Seni hiç sevmiyorum.
Bir Gercek : Seni çok özlüyorum.

Suyun damlasında, selin coş

Akşamlardan, gecelerden,senden uzağım
Şiirlerim rüzgardır uzak dağlardan esen
Durgun sular gibi azalacağım
Bir gün,
birdenbire çıkıp gelmesen...

Gemiler yaptım, kağıt gemiler
Sevdamı yükledim herbirine
Attım denize.
Denizler,
Denizler sesimi bilirler.
Söyledim, kağıt gemilerimi
Sana getirecekler.
Sabahları seviyorum,
insanları seviyorum.

Sana bahçeden gül değil güneşten atom koparıp getirmek istiyorum ama kalbim gibi ellerin de yanar diye korkuyorum. Sevgililer günün kutlu olsun.
Sesini duysam da her an yüzünü görmek gibi değil, özlediğimi bil her an çünkü hiç bir şey seni sevmek qibi değil! Seni o kadar çok özledim ki... Sevgililer gününde yanında olup sana sarılmak için çıldırıyorum...Sana bahçeden gül değil güneşten atom koparıp getirmek istiyorum ama kalbim gibi ellerin de yanar diye korkuyorum.Sevgililer günün kutlu olsun.SANA TAPIoRM !! EREN ! !
C-Suay
Moderatör
C-Suay

MesajKonu: Geri: EREN GENEL   EREN GENEL - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Şub. 08, 2007 11:53 am

Ben erenide çok seviyorum

Pelin sen ne çooooooookkkk seviyorsun öyle ereni yaz yaz bitmezz dimi Very Happy
[H]ManYaX_PeLiN
Baş Admin
Baş Admin

MesajKonu: Geri: EREN GENEL   EREN GENEL - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Şub. 09, 2007 12:09 pm

EreNm..qeLemiorm ismre Crying or Very sad $uan ismrdesn bLoorm Crying or Very sad seni qörememe duyqusu icimi chx yakıyor:'/ ama napm éLmdn sadee oturp aqLamak qeLiyor..yerLere qökLere sıqdıramıorm sni Crying or Very sad Herkes mutLu mutLu imsa aLıor bn burda ewmde aqLıor oLacam Crying or Very sad $unu asLA unutma taporum sanaa...!!Eren-m..Meleim..Tanrıcam..Sana bu yasıları yasarken seni düsündüüm için bil elim ayaım titriyor..Sensizlk çok zor..Bunu anlatmkda çok zor..Yapamıorm Sensz..Ama pes etmek yoqq..Çnkü eer pes edersm birdaha seni hych qrememm.. Senin için kalkıp senin için yatıyorm..Heryerde konumsn..Sokakta, serviste, arabda, okulda, spor salonunda heryerde dinliyorm seni..Sesini 1 dakika duymazsam o dakika bana zehir zıkkm oluyo.. Hayatımın her dakikasısın anlamısın.. Evet ya sen busn..Sen bir meleqqsn yok yok sen tanrıcasn yok ya sen bnm herseymsn anlatamıorm bunu bebeim.. Şuan bu yasıyı yasrkn ellerm acaip titrediqi icn kısaltmalar kullanıorm.. Sensz bir dakika bile gecirmk istemiorm..Ama buna mahkumum.. Meleqq ötesi karısımımsn..Simdi bu yasıyı bitrsem iyi olur..Yoksa Siteye sığması mümkn değil yasımn..Sana TAPIYORM..Bunu kmséyé anLatamam kmse anLayamasda zaten..!!Erén-mm..Ben seni kocaman bir yürekle sevdim. gözlerim değil, yüreğimdi seni gören. Sen damarlarımdaki kana karışıp geldin,oturdun yüreğime. Crying or Very sad Bir başka yerde olamazdın zaten. Sen, benim en değerli yerimde,yüreğimde olmalıydın, orada kalmalıydın yeshy yapraqm Çok sevgiye ev sahipliği yapan bu yürek,ilk kez bu kadar kolay kabullendi seni. Herhangi bir konuk değildin artık. Bu yüzden ne ağırlama faslı vardı,ne de uğurlama mLéimm. O yüreğin gerçek sahibiydin sn Erén!! $imdi kışa giriyoruz ya...Ben dört mevsim baharı yaşadım seninle. Çiçek açtın yüreğimde. Crying or Very sad Gökkuşağı zayıf kaldı, senin renklerin karşısında .Taze bir yaprak gibi yeşildin.Seni severken dünyayı da sevdim ben, insanları da...Kendime bile dar gelirken,içinde herkese yer olan bir hayatın sahibiydim artık n EREN-m..! En kızgın, en tahammülsüz olduğum anlarda bile, seni düşünmek yetti bana. İçimdeki sevinç yüzüme yansıdı,güldüm. Beni güldüren senin sevgindi ve ben kaygısız, içten gülüşün ne demek olduğunu, nasıl güzel bir şey olduğunu anladım seninle. Her şeye rağmen sevdim seni. Güçlüydüm ve aşamayacağım hiçbir zorluk yoktu. Koca bir kente, koca bir ülkeye kafa tutabilirdim. Sen elimden tuttuğunda patlamaya hazır bir volkan gibi hissederdim kendimi. Menzil sendin ve ben o menzile ulaşmak için önüme çıkan her şeyi yok edebilirdim. Sana ulaştığımdaysa sakin bir göle dönüşürdüm. Crying or Very sad Ve o göle bir tek sen girebilirdin. Sevdim ve hayrandım da... Her halin çekti beni. Duruşunu ,uyumanı, gülmeni, kızmanı, şaşkınlığını, saflığını, kurnazlığını, çocukluğunu, olgunluğunu sevdim sesini de sevdim suskunluğunu da. Küçük oyunlarını, kaprislerini, sitemlerini, korkularını sevdim. Seni ve doyumsuz sevgini,’uçarı’ sevgini anlatacak kelime bulamadım çoğu zaman. Sığmadın cümlelere ve hiçbir cümle seni yeterince tarif edecek kadar derin olmadı.Seni severken yorulmadım. Çünkü sen yaşam kaynağıydın..Hérşymdn EREN..!! Her gün yenilendim. Seninle çoğaldım,büyüdüm. Eksik kalan neyim varsa tamamladın.
Ölmeyecektim;çünkü, sen ölmezliğin ta kendisiydin...SANA TAPIORM..!!EREN !! Crying or Very sad
EreN..Bu a$kımı anLatamıyck kadar tapıom sana..asLa anLatamm asLaa..ßunu akLımn ucundn bLé qecrmedm NasıL yaparm anLatmayı..YıLLarım yetms ki bun yapmaya...Sana $iir KesnLkLe bn yasdm ..!!

MeLeK YüsLmé..

Herseym bdnm
Senss nparm bn
Ya$amn ufacık anLamı oLsa
$u an ztn yoktum bn..

Bdnm Bdnm
Nasıl qeLdm senss bu qnLéré bn
A$kınLa yandmm kLLére dndmm
Sana tapıorm bn..

Bebeim meLeimm
Sensiz qecmes qnLerm
qeL yanıma ßitir hasreti
Lütfn bdnm

Herseym askitom
Yapamıor bu klp snsiz
Senin için uyanıp
Senin için yatıyorm..

Ye$iL yaprqm
AnLa bu a$kı artq..
Herşymsn bnm
Bdnm bdnm..!!

By:HéPsiManYaX_PéLiN

Eren-mm..!Taptm sana bikere..başkasına tapamam..DéLi dioLar bana..tanrcm.. Sana akıyorum, hiçbir şey bu akışı geri çeviremiyor. Çünkü sen her taraftasın sağımda, solumda, arkamda, karşımda .Ne yana dönsem ,ne yana yol almaya kalksam ulaşılacak her noktada sen duruyorsun EREN !! .Sana akıyorum,çünkü senin yolunda yürüyorum. önüme çıkan hiçbir sapak, hiçbir kavşak ilgilendirmiyor beni.MELEİM..!! Yürümenin en zor olduğu yol bu belki de. Ama tozundan, toprağından, çakılından çalısından şikayetçi değilim ben bu yolun. Sana ulaşmak için attığım her adımla mutlu oluyorum.Sana akıyorum, çünkü hayatın kadar doğal sana akışım. Doğa her cinsin yaşayabilmesi için nasıl kurallar koymuşsa, benim yaşamamın da var olmamın da kuralı sensin.Sana akıyorum, çünkü sesinde cismin de kuşatmış durumda beni EREN..!! . Senin kuşatmana karşı savunma yapmıyorum. Kalemin bütün kapıları açık. Yıkıcı bir kuşatma olmadığını biliyorum. Böyle bir teslimiyet rahatsız etmiyor beni.Sana akıyorum,çünkü yüzüne, gözlerine, ellerine baktıkça kendimi görüyorum. sesine yüklediğin gizli anlamları çözerken hep kendimden bişey buluyorum EREN !! .Sana akıyorum, çünkü paylaşacak daha çok şeyimiz var. Bugüne kadar paylaştığımız her şey, daha sonra paylaşacaklarımızın da habercisi. Hayatın herhangi bir yerinde bir çiçeği birlikte tutup, birlikte koklamak, sonra o kokunun bize verdiği hazla sıkı sıkı sarılmak istiyorum sana. Sana akıyorum, çünkü bir insanı ,beklentisiz, delice sevmenin ne anlama geldiğini biliyorum MELEİM !! . Birini böyle seveceksem,bu sadece sen olmalısın.Sana akıyorum,çünkü seninle yaşamak sonu hiç gelmeyecek bir şölene benziyor. Bu şölenin tadını çıkarıyorum. Böylesine keyifli, böylesine eğlenceli bir şöleni yarıda bırakıp gitmek istemiyorum.Sana akıyorum, çünkü’ hayatın uslanmaz ruhusun sen. İşte ben bu ruha aşığım aslında. Seninle yenileniyorum, seninle yüreğime çöreklenmiş ne kadar kötülük varsa arınıyorum.Sana akıyorum, Bütün coşkumla...Sevgiye dair ne varsa benimle birlikte onlar da akıyor sana. Benim gibi coşkun bir denizi, aktığı yolu çok iyi bilen bir ırmağa çevirebilecek tek güç sendin. Orada kal .ayrılma yolumun üzerinden.Sana ulaşamasam da bu yolda olmak bile yeterli bana.Bunu asLa unutma her$ymm!! SANA TAPIROM..!!TAPICAM..!! ASLA VAZGECMEM !!
Erenim BeNiM BiRicik SeVdüüm Söyle SenDen Ba$ka kimim var benmm

seni seviyorum diyenlere deil snn için alıyanlara inan eren'm bna inan yni

Suyun damlasında, selin coşkusunda
Kimi yanımdasın kimi rüyamda
Ama hep aklımdasın seni çok seviyorum ERENİM

Bakışlar vardır insani ömür boyu ağlatan.
Yollar vardır aşılması güç olan.
Kalpler vardır acılarla parçalanan.
Ve insanlar vardır hiç unutulmayan.
Sanma beni sevipte bırakanlardan.
Benim sevgim mezara kadar olandan erenim

ßenim için seni görmek suya benzer
Seninle yasamak ise nefes almaya
Susuz üç gün yaşarım ama nefes almadan asla

Sana ne demeliyim bilmiyorum,
Güneşim desem güneş batıyor,
Hayatım desem hayat kısa,
Gülüm desem o da soluyor,
Sana canım demeliyim.
Çünkü bu can seninle yaşıyor....EREN!!

sen sen benim için sıcak bir güneşsin..
bugünlerim yarınlarım herşeyimsin benim..
göstermesin tanrım yaşatmasın bana
nefes bile alamam yokuluğunda ERENimm..
seni gerçekten çoookk seviorummm...
teksin bu dünyadaaa ve tek olarak kalacaksınn melekkk
yeniden kavuşmak ümidiyle...

Hani İMKANSIZ AŞK vardır ya..
Hani Sevenler KAVUŞAMAZ ya..
Bizim ki Böyle Değil...
Bizim ki Bambaşka..
Sen Birçok Şeyi Bana Yaşatarak Öğetiyosun..
Ağlamayı , Özlemeyi..
Kavuşamamayı..
Yeniden Ağlamayı , Yeniden Özlemeyi..
Sensiz Geçen Günleri Sayamam Artık..
Öyle Özledim ki...
Bizim Hikayemiz Artık Efsane Oldu..
Sensiz Geçen Bir Salise..
Sensiz GEçen Bir Saniye..
Sensiz Geçen Bir Dakika..
Sensiz GEçen bir Saat..
Sensiz Geçen Bir Gün..
Sensiz Geçen Bir Yıl Haram Bana.!!!
Sensiz Geçen Yıllarım Haram...
Seni Seviyorum...Kainat Güzelimsin..!!
Benden Başkası Seni Sevemez Demiyorum ...
Çünkü Herkes Sevebilir..
Ama Birileri Vardır..
Herkesten Farklı Sevebilir..!!

Sen;
Sarkılarımda kafiye,
Siirlerimde name;
Kabimde birtanesin.
Sen;
Sabahımın gün ışıgı,
Gecemin ay ışıgı
Gönlümün tek varlıgısın..
Sen sokakları tutkulu kılan kimsesiz,
Soğuk ve yağmurlu bir havada iliklerime kadar ıslanmak pahasınada olsa, Yağmur altında yorulmadan arayacağım tek insansın...

Seni sevdiğim kadar yaşasaydım; ölümsüzlüğün adını aşk koyardım...

Duyuyorum sana dokunamamanın ezikliğini yaşıyorum aşkın rezilliğini,inan bitanem yanımdayken çekiyorum en çok hasretini..

Bir gül olmak isterdim! Neden mi? Beni koparıp kokladığında vücudunun derinliklerine girip bir daha oradan çıkmamak için!!

Nasıl ki uzaktaki yıldız parlak gelirse insana, uzakta olduğun için tutkunum sana! Hani en güzel aşklar imkansız gelir ya insana, imkansız olduğun için tutkunum sana...

Sevmiyorum şu saatin sesini,akmasın dursun zaman.herşeyin bir öncesi ve sonrası vardır derler ya; YALAN. senden önce vardım belki ama aşkım senden sonra olmayacağım inan.

Eğer gökyüzü bir parça kağıt, deniz bir şişe mürekkep olsaydı yine de sana olan duygularımı yazmaya yetmezdi. Seni o kadar çok seviyorum ki...

Seni yıldızlara benzetiyorum onlar kadar uzak onlar kadar erişilmezsin ama bir farkın var onlar bin tane sen bir tanesin... Crying or Very sad

Ağzımın Tadı Yoksa, Hasta Gibiysem, Boğazımda Düğümleniyorsa Lokmalar, Buluttan Nem Kapıyorsam İnan Hep Güzel Gözlerinin Hasretindendir.... Crying or Very sad

Ne dil yeter seni anlatmaya
Ne göz kıyar sana bakmaya,
Ne ellerim dayanır sana dokunmaya,
Ne kollarım uzanır seni sarmaya
Hiç ömür yeter mi?

Bir sen daha bulmaya bitanesi...
Bir nasihat: Kendine dikkat et.
Bir rica: Sakın değisme!
Bir Dilek : Beni unutma.
Bir Yalan : Seni hiç sevmiyorum.
Bir Gercek : Seni çok özlüyorum.

Suyun damlasında, selin coş

Akşamlardan, gecelerden,senden uzağım
Şiirlerim rüzgardır uzak dağlardan esen
Durgun sular gibi azalacağım
Bir gün,
birdenbire çıkıp gelmesen...

Gemiler yaptım, kağıt gemiler
Sevdamı yükledim herbirine
Attım denize.
Denizler,
Denizler sesimi bilirler.
Söyledim, kağıt gemilerimi
Sana getirecekler.
Sabahları seviyorum,
insanları seviyorum.

Sana bahçeden gül değil güneşten atom koparıp getirmek istiyorum ama kalbim gibi ellerin de yanar diye korkuyorum. Sevgililer günün kutlu olsun.
Sesini duysam da her an yüzünü görmek gibi değil, özlediğimi bil her an çünkü hiç bir şey seni sevmek qibi değil! Seni o kadar çok özledim ki... Sevgililer gününde yanında olup sana sarılmak için çıldırıyorum...Sana bahçeden gül değil güneşten atom koparıp getirmek istiyorum ama kalbim gibi ellerin de yanar diye korkuyorum.Sevgililer günün kutlu olsun.SANA TAPIoRM !! EREN ! !
_GÜLÇİN_
Misafir

MesajKonu: Geri: EREN GENEL   EREN GENEL - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Şub. 28, 2007 2:24 pm

EREN BENİM İKİNCİ AŞKIM O DA GÜLÇİNİM GİBİ DÜNYALAR GÜZELİ.ONU GÜLÇİNDEN SONRA HERŞEYİMDEN ÇOK SEVİYORUM.O DÜNYALAR TATLISI BİR KIZ.SENİ ÇOK SEVİYORUMMM DUY SESİMİİİİİİİİİİİİİ..........
TuBiS

TuBiS

MesajKonu: Geri: EREN GENEL   EREN GENEL - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Mart 24, 2007 9:28 am

Seni Çok Seviyorum Erenimm..
Tanımlanamayacak kadar çok..
elif

MesajKonu: Geri: EREN GENEL   EREN GENEL - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Mart 24, 2007 1:44 pm

ashkım eren senii çokk seviom
_elif_

_elif_

MesajKonu: Geri: EREN GENEL   EREN GENEL - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Mart 24, 2007 7:12 pm

aşkımm bnm çoq ösledim seni yha...! bugn ağladım biliomusn sırf snn için..o gün aklıma gelio... Sad
9 şubat... elimi tuttugun gün hanii... Sad
beni sevdiğini sölediğin gün...
ne güzeldii seninle olmaq Sad
sen bnm aşkımsın...
yalan dünyamda TEK GERÇEĞİMSİN...!!

her geçen gün var olusuna sükrettiğim tek aşkımsın.. seni sewiorum...

En son tarafından C.tesi Mart 24, 2007 8:14 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
fanx-bck

fanx-bck

MesajKonu: Geri: EREN GENEL   EREN GENEL - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Mart 24, 2007 8:14 pm

ereeeennnn CEMREm senden vazgecemiyooo bende vazgecmem o zaman Very Happy çok tatlısın süpersin wala...
TuBiS

TuBiS

MesajKonu: Geri: EREN GENEL   EREN GENEL - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Mart 25, 2007 6:33 am

Meleğim seni çok özledim..
Sensizlik beni öldürmektende beter ediyor..
Sensiz yapamıyorum..
Herşeyde heryerde aklıma sen geliyorsun..
O gözlerinn o güzelliğinn o iyiliğin herşeyin..
Heryerde aklıma geliyorsun..
Bu dünyada tek isteğim beni unutmaman..

SENİ ÇOK SEVİYORUM!!!

ErEn&TuBa
{GuLciN}ManYaGi_DeNiZ
Baş Admin
Baş Admin
{GuLciN}ManYaGi_DeNiZ

MesajKonu: Geri: EREN GENEL   EREN GENEL - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Mart 25, 2007 8:18 pm

Seni Çok Seviyorum Çok $ekrsn harikasın
Rumeysa

Rumeysa

MesajKonu: Geri: EREN GENEL   EREN GENEL - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Mart 26, 2007 1:41 pm

ZuZuMMmm!
Tanrıçmm !
Ölümüne sevioRm snii !
Kavuşcasss!
Çnkü "biliyorum kavuşur böyle seven" Very Happy
http://www.iwannaforum.com/hepsi_muzik1
[E]Manyax_Ayshe

[E]Manyax_Ayshe

MesajKonu: Geri: EREN GENEL   EREN GENEL - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Mart 30, 2007 1:39 pm

erenim sana ölürüm
aşkım seni çok ama çok seviyorum
sana olan aşkımı anlatacak kelime bulamıyorum
herkesi herşeyi anlatırım ama
seni anlatmaya gücüm yetmez meleim
seni seviyorum

EREN GENEL
2 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3  Sonraki
 Similar topics
-
» Cemre genel