Stardium Fan cLub
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Stardium Fan cLub

En Büyük Stardium Fan Club'e hoşgeldiniz..

AnasayfaPortalliAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Gülçin GeneL

+39
cagla_gulcin
PEMB!Ş
gizosh
denizz
-_elif_-
Ekin [ECK]
beyzanur:gülcin
GÜLÇİN KOLİK
*ZeytiN*
özqHe
EKSODYA
eJem*
kevinkolik
fanx-bck
se-da
*-G-C-*
*C/ılgın*
{E&C}
LáLé!..
yammy
MeLiSa
BeSaa
TuBa{ErOşŞ}
-Eda-
BuSe
Green_Angel
Mel!s
sllep
esRa
CeReN
CeReNN {GüCCin}
ManYaxX_MeLisA-{GuCiN}
iReM
iLaYDa
Gülin_G
RoSeChİnA
C-Suay
[H]ManYaX_PeLiN
{GuLciN}ManYaGi_DeNiZ
43 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3
YazarMesaj
Ekin [ECK]

Ekin [ECK]

Gülçin GeneL - Sayfa 3 Empty
MesajKonu: Geri: Gülçin GeneL   Gülçin GeneL - Sayfa 3 Icon_minitimePaz Mayıs 06, 2007 8:14 am

gülçin sarı şekerim çok tatlısın sen benim 3.msün ama bütün grup süper ya senin sesin harika saçların rengi ve düz olunca süper oluyo çok tatlsıınnn
-_elif_-

-_elif_-

MesajKonu: Geri: Gülçin GeneL   Gülçin GeneL - Sayfa 3 Icon_minitimePerş. Mayıs 10, 2007 6:49 pm

gülçinim herşeyimsin ya şekerim sarı şekerim benim aşkımmm
denizz

denizz

MesajKonu: Geri: Gülçin GeneL   Gülçin GeneL - Sayfa 3 Icon_minitimeSalı Mayıs 15, 2007 5:29 pm

bebeğim bu şarkı sana olan duygularım biraz olsun açıklar nitelikte...her dinleyişimde gözlerime senin,sarı lale'min hayali geliyor....çilekeş gibiyim ama aslında ben bir gülçinkeş'im!!!

Ölürken bile yanımda ol GÜLÇİN'İM
Cennet bile çekilmez sensiz ahh ben neyleyim
Herşey yalan herkes sahtekar
Giden gitti kalan hep bin pişman
Herkes düşman herkes riyakar
Bir tek sen kaldın yanımda
Hani görmek ister ya gözlerin
Bir saniye için canını verirsin
Ölürken bile yanımda ol GÜLÇİN'İM
Cennet bile çekilmez sensiz ah ben
Herşey yalan herkes sahtekar
Giden gitti kalan hep bin pişman
Bir tek sen kaldın yanımda
Mutlu gibi
Umutlu gibi
Bir düşte gibi
Sonsuzluk önümdeydi hep
Ama gidemedim senden uzağa
Bir tek sen kaldın yanımda!!
gizosh

gizosh

MesajKonu: Geri: Gülçin GeneL   Gülçin GeneL - Sayfa 3 Icon_minitimePerş. Tem. 05, 2007 4:24 pm

Gülçinim sarı şekerim,arım,balım,peteğim Seni diğer Hepsi kızları gibi çok Seviyorum özellikle o konuşma tarzın bitiriyor beni Gülçinim...!
Seni Çok Seviyorum Aşkitom Benim...! Very Happy
PEMB!Ş

PEMB!Ş

MesajKonu: Geri: Gülçin GeneL   Gülçin GeneL - Sayfa 3 Icon_minitimeSalı Tem. 31, 2007 4:26 am

Bitanem seni senden çok seviyorum,artık özlemekten sıkıldım seninle mutlaka görüşücem.

Bir kuluna Kul oldumm!!!
Ekin [ECK]

Ekin [ECK]

MesajKonu: Geri: Gülçin GeneL   Gülçin GeneL - Sayfa 3 Icon_minitimeSalı Ağus. 28, 2007 1:11 am

sarı şekerim iyi ki snde varsın süper fobiq sosyopatm dilek seni çoooook sewio iiki varsn sakn dileki unutma o senin aşkn kendi azınla söledn
cagla_gulcin

cagla_gulcin

MesajKonu: Geri: Gülçin GeneL   Gülçin GeneL - Sayfa 3 Icon_minitimeSalı Eyl. 11, 2007 6:23 am

GüLçİn AjKıM sEn BnM KaNaTsIz MeLeĞiMsİn Snİ HeRşEyDeN ÇoK SeViYoRuM HeRkEsİn SeVgİsİ KeNdİ İçİnDe YaNaN BiR VoLkAnDıR İşTe BNM SeVgİmDE İçİMdE YaNaN KoCa Bir AtEş ToPu SeNi Çoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooookkkkkkkkkkkkk SeWiYoRuM aŞkImmmm..........[/u][/url]
GFBYunusEmreGFB

MesajKonu: Geri: Gülçin GeneL   Gülçin GeneL - Sayfa 3 Icon_minitimeSalı Ekim 02, 2007 8:59 pm

Öleceksem Senin İçin Ölürüm Be Gülüm
Azrahil Canımı Alacaksa Eher Senin İçin Alsın Yeter!

Seni Çok Ama Çok Seviyorum Gülçin Canımı Vercek Kadar
Ekin [ECK]

Ekin [ECK]

MesajKonu: Geri: Gülçin GeneL   Gülçin GeneL - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. Ekim 10, 2007 6:26 pm

ya gLçn dizide bacaının kırıLdıı anda we ağLadıın anda çok kötü oLuyorm hiç birinize bişi oLsn istemiyorm sarı şekerimiz biz sni çk sewioruz sakn ağLama snin o şirn yüzne göz yaşLarı yakışmıyo yüzünde güLLer açsn güLümsemeLer eksik oLmasn
sosyofobik_gülçinim

MesajKonu: Geri: Gülçin GeneL   Gülçin GeneL - Sayfa 3 Icon_minitimePerş. Ara. 06, 2007 1:55 pm

gülçin sen benim düşperim,hayalimsin.senden uzakta yaşamanın verdiği üzüntü boğazımda bir yumruk gibi duruyor.her resiminde herşeyde sana bakınca ağlıyorum.biliyorum sen bu yazıları okuyamıycaksın ama ben içimi döktüğüm için bi nebze olsun ferahlıycam.senin için en sevdiğim öğretmenlerime bile ters karşılıklar veriyorum.bunlar notlarımada sebep oluyo.seni düşünerek uyuyunc sabah kalbimde bi acı hissediyorum.bunu herkes yalan sanıcak biliyorum ama gerçekten öyle.bunları yazarken gözlerimden aşağı sana doğru akan gözyaşlarım var.nasıl her damla okyanusa kavuşmak isterse bende aynen öyle sana kavuşmak istiyorum hayalsin bana birtanem aslında sana yazacak olsam içimdekileri bir kitaplık dolusu roman olurdu heralde ben pendikte oturuyorum bi günde pendiğe gelseniz konser Smile Crying or Very sad
GüLçİnİm

MesajKonu: Geri: Gülçin GeneL   Gülçin GeneL - Sayfa 3 Icon_minitimeCuma Mayıs 09, 2008 2:57 pm

gülçin sen benim hayatımın tek gerçek anşlamısın sen benim birtanemsin ... sen olmadıkça bir ben hayal edemiyorum sor herkeze bana gülçin hastası diolar bak hayranı diil hastası diolar . seni herşeyden çççççççoooooookkkkk sewiorum.seni bir kere görebilsem herşeyimi feda ederim.ama oşans nedense bir bana gelmedi .keşke bari senin bir kere bilse konserine gidebilsem 5 dk olsa bile seni kucaklayabilsem öpsemmmmm ama nerde o şans rüylarımda hep sen hayallerimde ise ulaşılacak ama ulaşılamayacak bir yıldız bir güneşsin ama nedense o güneşi hiiiiiiiiiiççççççç YAKINDAN GÖRME ihtimalim olmadı. noluuuuuuurrrrrrrr bari bir kere bile olsa YALVARIYORUMSANA BAK BARİ 1 KERE SİZ ISPARTADA VEYA KONYADA KONSER VERSENİZ ne kadar sewincemmmmmmmm ama olmuyo işte ancak sen bozabilirsin bu hayali sen GERÇEKLEŞTİREBİLİRSİN CANIM BENİM SARI ŞEKERİM , SAKAR ÖRDEĞİM LOKUMUM BİRTANEM BENİM İSMİM HATİCE NUR BENİ UNUTMA EN BÜYÜK hayranınım bay
GüLçİnİm

MesajKonu: Geri: Gülçin GeneL   Gülçin GeneL - Sayfa 3 Icon_minitimeCuma Mayıs 09, 2008 3:00 pm

gülçin abla buraya kayıtlımısıııınnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn???????????????
[/i][/b]
GüLçİnİm

MesajKonu: Geri: Gülçin GeneL   Gülçin GeneL - Sayfa 3 Icon_minitimeCuma Mayıs 09, 2008 3:01 pm

canım askımmmm birtanem sarı meleğm seni herŞEYDEN ÇOOOOOOOOKKKKKKKKKK SEWİRUMMMMMMMMMMM
şeker**şey

şeker**şey

MesajKonu: Geri: Gülçin GeneL   Gülçin GeneL - Sayfa 3 Icon_minitimeSalı Haz. 24, 2008 5:05 pm

ben seni seviorum bunun bir nedeni yokkkk çünküü
gerçek sevgi nedensiz olurrr
gerçektende öle ben arkadaşlar gibi uzun yazamıorum çünkü ben seni nedensiz seviorum kırçiçeğim bibim herşeyim sin hayatımın bir bölümünü değil hepsini senle geçiorum aşkımsın bitenemmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
Gülçin GeneL - Sayfa 3 3655
I love youuuuuu
gitme die yalvarsam gitmezsin=)aşkummmmmmmmmmmm

Gülçin GeneL
3 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Sizden Hepsiye KlipLer
» Cemre genel
» Yasemin GeneL