Stardium Fan cLub
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Stardium Fan cLub

En Büyük Stardium Fan Club'e hoşgeldiniz..

AnasayfaPortalliAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

arkadaşlar bilmiyorum nekadar doğru olur ama açtım işt buray

3 posters
YazarMesaj
pınoshy

arkadaşlar bilmiyorum nekadar doğru olur ama açtım işt buray Empty
MesajKonu: arkadaşlar bilmiyorum nekadar doğru olur ama açtım işt buray   arkadaşlar bilmiyorum nekadar doğru olur ama açtım işt buray Icon_minitimeC.tesi Mart 24, 2007 12:20 pm

arkadaşlar biliyosunuzki stardiumfanclub hacklendi diyorum ki site kapandı basıl olsa geri açılmıcak tabi inş açılır oaradaki bütün konular n-buraya getirilsin ya tabi dileğe felan söylensinyani artık adresimiz bura olsun
$IL@

$IL@

MesajKonu: Geri: arkadaşlar bilmiyorum nekadar doğru olur ama açtım işt buray   arkadaşlar bilmiyorum nekadar doğru olur ama açtım işt buray Icon_minitimeC.tesi Mart 24, 2007 2:00 pm

bu olamaz bence.çünkü hacklenmiş ve geri dönüşümü yasak.egeri dönemediğinden de buraya taşınması olanaksız ---bence--
pınoshy

MesajKonu: Geri: arkadaşlar bilmiyorum nekadar doğru olur ama açtım işt buray   arkadaşlar bilmiyorum nekadar doğru olur ama açtım işt buray Icon_minitimeC.tesi Mart 24, 2007 5:50 pm

yok zaten vaz geçtim çünkü eski stadiumun adminleri haberleri veriyo bize o olmazsa olmaz zaten
biliyorumbende konuların taşınmıyacağını zatin vaz geçtim
[H]ManYaX_PeLiN
Baş Admin
Baş Admin

MesajKonu: Geri: arkadaşlar bilmiyorum nekadar doğru olur ama açtım işt buray   arkadaşlar bilmiyorum nekadar doğru olur ama açtım işt buray Icon_minitimeC.tesi Mart 24, 2007 11:10 pm

Ya konuLarın taşnmasına qrek yok ki ... Zaten biz buraya bütün herşeyi koymaya çaLışıyorz..Konuya KILIT koyuorm !
https://stardiumfan.probb.fr

arkadaşlar bilmiyorum nekadar doğru olur ama açtım işt buray
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-